Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım..1 senelik evleyim ve 2 aydır bebek çalışmaları yapıyoruz..bu ay adetim 2 gün geçti..kasıklarım adet olacakmışım gibi ağrıyo..mide bulantısı var..ve akıntım çok oluyo..göğüs ve karnımda şişlik var sizce hamile olabilirmiyim..hemen test yaptırmak istemiyorummm..

canım adetin geçmiş belirtilerde uyuyor eczaneden alacağın basit bir test en azından rahatmanı sağlar daha çok yardımcı olmak isterdim ama hiç hamilelik yaşamadığım için ancak bu kadar cvp verebiliyorum

selam arkadaslar nasılsınızbozom gecmiş olsun canım insallah bu ay hamile haberini bizlerle paylasırsın bitanemsevgi 24 canım hamile olabilirsin insallahda öyledir bence hemen bi test yap nasıl duruyosun beyaa:)

kızlar kasık ağrısı batmalarım var çok çok sık idrara çıkıyorum..ve gaz sorunum da var..arada bulantım ve bel ağrım oluyo sizce durum nedir???hamile olabilirm demi yaaafisfisfis

günüme 6 gün var cnm..ama bu belirtiler 10 gün önceden başladı..bilmiyorum cnm hayırlısı bakalım..sen de durumlar nasıl??kaydirigubbakcemile5

allah hayırlısını nasip etsin inşallah hamilesindir a.s valla ben beklemedeyim belirtilere takılmak istemiyorum 9 gün var daha öyle belirti falan için erken diye düşünüyorum kendi adıma preseedle ilk denemizdi bu ay biraz daha fazla umutluyum hepsi o bende belirti falan yok sadece regl sancısına benzer bir sancım var o da belki preseddle denediğimiz için olabilir diye düşünüyorum ...rabbim hakkımızda hayırlı olan neyse onu nasip etsin hepimize inşallah a.s

selam arkadaslar nasılsınızbozom gecmiş olsun canım insallah bu ay hamile haberini bizlerle paylasırsın bitanemsevgi 24 canım hamile olabilirsin insallahda öyledir bence hemen bi test yap nasıl duruyosun beyaa:)

inşllh canım demek ki zamanı değilmiş bekliycez

amin cnm inş..burda ben de haberimi vermek istiyorum...inş cnm senin de en yakın zamanda haberlerini duyarız..sevgiler.

ben sık idrara çıkmaya takmış durumdayım.diğer aylar adet belirtilerim genelde benzerdi ama bu ay sık sık idrara çıkıyorum bu bana anormal geldi..gece uyandırıyo uykumdan bakalım hayırlısı..

kızlar bende bugün kan testi yaptırdım günüme 4 gün var meraktan yaptırdım ( sanki değili gibime geliyor ama merak işte )
idrar testi yaptım negatif çıktı
bu acabadan kurtulmak için bende kan testi yaptırdım bakalım sonuç çarşamba 13:30 dan sonra belli olacak :)
ama hiç ümidim yok

iyiyim tülaycım sağol komşularla oturmaya gidicezde bir bakayım dedim uzak bir yere gidicez erken çıkalım diye sözleşmiştik
sen nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…