Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günaydın güzel anne adayları umarı herkesin keyfi yerindedir..

rüzgaryağmur ; canım dinlen kendini sakın yorma ,kuru üzüm ve cevizi ihmal etme fırsat buldukça ye ceviz bebeğin zeka gelişimi için çok iyiymiş,doktorum bana cevizi hep söylerdi.

kızlar yaa bir angelbebek vardı hanii yokmu o ?

hg meryem

rüzgaryağmur sen folikasit içiyormuydun...ben 3. kutumdayım gına geldi artık içmekten...bi akrabamızın bebeği sakat doğma ihtimali varmış korktum bugün tekrar başlıycam regli olduğumdan beri içmiyordum

evt folis asit çok önemli,ben 4,5 ay kullanmıştım hamile kaldıktan sonrada 4.aya kladar kullandım

merhaba arkadaşlar.herkes tatilin tadını çıkarıyor galiba hafta sonları.bende kızla cebelleşiyorum.hamile kalan arkadaş varmı bilmiyorum ama varsa kutluyorum.
Allah isteyen herkese nasip etsin.

selam arkadaşlar, uzun bir süredir sizi takip ediyorum. 4 yıllık evliyim ve 6 aydır bebiş için denemeler yapıyordum. adetimden 9 ve 7 gün önce ikişer damla koyu kahve bir akıntı gördüm. internetten araştırırken yerleşme kanamasının da aynı günler olduğunu öğrendim. üstelik fazlasıyla kasık ağrılarım var hızlı hareket yapınca daha fazla oluyor, ancak göğüslerimde hiç bir değişiklik yok. adetime 5 gün var. önceki aylar o kadar test yaptım ve o kadar umutlandım ki test yapmak istemiyorum. yine tek çizgi ve bhcg < 3 görmek istemiyorum. sizce hamile olabilir miyim? özellikle yerleşme kanaması hakkında yorumlarınız bekliyorum.

slm kızlar bende yeni katıldım..... bendeaydır bebek istiyorum yumurtalarımda gelişme sorunu vardı progesteronum 2 kere 6 veya 7 cıkmıstı bu ay 26.2 cıktı görünce sok oldum ama tuttumu tutmadımı hiç bilmiyorum nedendir bilmiyorum sanki olmadı gibime geliyor 2 gün önce ishal oldum ama 1 veya 2 kere cıktım en fazla wcye ve aynı gün mide bulantısı cok cektim üşütmüşümdür diye düşünüyorum cünkü hiçbir hamilelik belirtisi yok yumurtam çatlayalı 3-4 gün oldu off ya..

Merhaba bende yaklaşık 4 haftalık hamileyim ilk belirtilerimi sizinle paylaşmak istedim
ağızda metalik tat hafif mide bulantısı ve kirpik diplerimide kaşınma oldu umarım allah isteyen herkese verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…