Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar bende bugün kan testi yaptırdım günüme 4 gün var :KK70: meraktan yaptırdım ( sanki değili gibime geliyor ama merak işte )
idrar testi yaptım negatif çıktı
bu acabadan kurtulmak için bende kan testi yaptırdım bakalım sonuç çarşamba 13:30 dan sonra belli olacak :)
ama hiç ümidim yok

testin sonucunu ne kadar geç veriyorlar.hakkında hayırlısı olsun...

ama çoğu kişinin çıkıyor kan testinde erken (idrar testinde bile 7-6-5 kala çıkıyor bakalım)
bende onun için yaptırdım bakalım
erken olduğunu biliyorum :)) olumlu yada olumsuz sonuç alırsam sizede yazarım

kızlar yardım nolur adetim 20 ağu. sabah test yaptım bişi çıkmadı öğlen baktığımda ikinci çigi vardı açık renk.hemen çıkmayınca teste sonradan çıknca sonuç yanlış diye duymuştum.şimdi hamilemiyim ben bunları yaşayanlar bilenler paylaşsın nolur...

canım aradan baya geçmiş o testte gördüğün ikinci çizgi sayılmaz yani ama bekle biraz hemen vermez zaten idrar geçsin günün bence

tamam canım zaten şimdi kutusunun arkasını okudum yarım saatten sonrası sonucu göstermez yazıyor.teşekkürler..

kızlar adetime 4-5 gün var kasıklarımda ağrı var belimde aynı zamanda..midem arar ara bulanıyo..bi de sık sık idrara çıkıyorum..bi de cildim güzelleşti sizce hamile miyim??hamileyken cilt nasıl olur..??

X