Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

evet canım ilk klomen kullanışım bu ay. dr um yumurtaların az gelişio 3-4 ay bekleme bebek moralin bozulmasın demişti. iyi dedim bende. ama gittim yumurtalarıma baktı bi tane var 16 lık dedi. hiç beklemiyordum dedi. iğne verdi. vurdurdum iğneyi. 3 gün ilişki dedi. onu da yaptık. ilişkiden sonra kalkmadım yattım bi sağa yattım bi sol tarafıma. yumurta nerde bilmiyodumda heyecandan sormamışım. sonracığıma iğneden sonra bel ağrım başladı iğnenin etkisi dedim. göğsüm acımaya başladı allah allah dedim ama ümitlenmeyede korkuom. sonra adet tarihime yakın göğsümün acısı azaldı heh dedim yok gene bişi çünkü hamile olsam diorum acısı artar. dedim ya test bile yapmıcaktım dünden beri test duruyodu.

goncam sıra sende senden de inşllh güzel haber alırız sana da açıcam topik yeterki hamiş olalım opuyorumnanaktan

kısmet işte cnmmmm Allahım zamanı buzamanmış demekki ne güzel glucophageyi kullandınmı cnm peki bu arada

sor canım sor hepsini cevaplarım ben. daha söyleyemedim çünkü toplantısı var ıstanbul a gitti bugün. akşam süpriz olcak, ablama söyledim annem bilio bi de siz teyzeleri.

rüzgarr cnm çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inş kucagına aldıgın günleride göstersin inş

bozom inşallah fıstığım inşallah bende güzel haber ederim sende topik açarsın sonra biz sana.......:))))))))

canım bnmmmm ayyy teyzeleri yesin onuuuu.....ooo babayada nasıl sürpriz olurrr çok güzel bişi ya Allahımmmm

kızlarrrrrr geldimm bendeee
rüzgarrr bajımmm gözün aydın çok çok sevindim

rüzgarr cnm çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inş kucagına aldıgın günleride göstersin inş

canlarım çok saolun rabbim sizlerede versin inşallah. ebrucum sanada hayırlı doğumlar inşallah sağ salim kucağımıza alırız.

ne yapım valla işteyim çalışıyom pek giremiyorum siz nasılsınız nasıl gidiyo bugün haberi ceylandan aldık hepimiz burdaydık sonucu merak ettim aldımı diye girdim yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…