Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ne yapım valla işteyim çalışıyom pek giremiyorum siz nasılsınız nasıl gidiyo bugün haberi ceylandan aldık hepimiz burdaydık sonucu merak ettim aldımı diye girdim yine

walla eynen canım sevedail adımı değiştirdim edas bebek açısından uğurlu geldi ama topik açısından ii gelmedi giremiom hiç işden dolayı
:nazar:

rüzgar adetin ne kadar geçti cnm
maşşallah degerin yüksek ikizfdir belkide ayy inş

ay ben ne zaman dr a gitsemkiiiii acaba

son adet tarihin nedir canım?

kendi doktorun varsa ,yoksada bul ve hemen git derim,çünkü bebeğin gelişiminde ilk 3 ayın yeri önemi çok büyük bu yüzden doktorunun öneri ve tavsiyeleri olacaktır,vereceği vitamin vb ilaçlar olacaktır.
genel bir kan ve idrar tahlili yapılıp değerlerine göre hareket etmen önderilecektir..

bu yüzden gecikme,şimdi küçük olduğu için keseyi veya kalp atışlarını duyamayabilirsin ama zamanla onlarda olacak ..

son adet tarihin nedir canım?

kendi doktorun varsa ,yoksada bul ve hemen git derim,çünkü bebeğin gelişiminde ilk 3 ayın yeri önemi çok büyük bu yüzden doktorunun öneri ve tavsiyeleri olacaktır,vereceği vitamin vb ilaçlar olacaktır.
genel bir kan ve idrar tahlili yapılıp değerlerine göre hareket etmen önderilecektir..

bu yüzden gecikme,şimdi küçük olduğu için keseyi veya kalp atışlarını duyamayabilirsin ama zamanla onlarda olacak ..

meryemm bajım sen nasılsın ne yaptın doğdumu bebişş?:nazar:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ianmıyorum maşşallah subhanallah yani sende şubat annesisin kızz neden haber vermiyosun bana daaaaaaaaa subat annelerinde de pek görmedim gerçi çok sık giremiyorum ama allahım tamamına erdirsin cnm hayırlı olsun cinsiyeti bellimiiii

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ianmıyorum maşşallah subhanallah yani sende şubat annesisin kızz neden haber vermiyosun bana daaaaaaaaa subat annelerinde de pek görmedim gerçi çok sık giremiyorum ama allahım tamamına erdirsin cnm hayırlı olsun cinsiyeti bellimiiii

:) canım söledim aslında ama okadar yoğunumki buraya gelemiorum geldiğimde hiç kimse olmuo!! efet şubat annelerindenim daha belli değil yaa :KK43::KK43: acaba ne zaman belli olur genelde kaç haftalıkken belli olu?
şubat annelerine hiç girmedim canım ben bi tek buraya geliom

ebru sen reglin 1 gün gecikince mi test yapmıştın da çıkmamıştı da sonra çıkmıştı

cnm ben adete 2 gün kala yaptım silik çıktı ama varla yok arası umutlanmadım çünkü benden başkası göremiyodu dedim psikolojik heralde sonra adetim 2 gün geçti yaptım hi,ç bişe yok sonra adetim 8-9 gün geçti yine silik bu kez eşimde gördü dedim hamen kana gidelim degerim o gün 16 çıktı kimyasal dediler korktum ama bir haftada 541 çıktı çok şükür iyi dei sonra

sevedail cnm 12 hf sonra anlaşılır çok az bir yanılma ile de olsa ama 16 dan sonra %100 söylerler

cnm ben adete 2 gün kala yaptım silik çıktı ama varla yok arası umutlanmadım çünkü benden başkası göremiyodu dedim psikolojik heralde sonra adetim 2 gün geçti yaptım hi,ç bişe yok sonra adetim 8-9 gün geçti yine silik bu kez eşimde gördü dedim hamen kana gidelim degerim o gün 16 çıktı kimyasal dediler korktum ama bir haftada 541 çıktı çok şükür iyi dei sonra

ebrucum sen hangi doktora veya hastaneye gidiyorsun

ben 33. günde oluyordum hep 34.gün yani dün sabah yaptım silik felan hiçbirşey yok bugün 35. günüm deli olucam geç döllenme olması mümkün değil diye düşünüyorum

X