Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ben geldimmmmmmm 1202,19 sonucum. hamileyim demi? kaç haftalık ayyyy heyecan yaptım

sistemde sorun var sanırım,düşmezsem iyi:)

ayy canım benim tebriklerr,allah sağlıklı gebelik süreci versin veee tüm isteyen arkadaşlarımıza da en kısa zamanda bebeklerini göndersin..

son adet tarihin hamileliğin ilk günü canım ona göre hesaplama yapabilirsin,bu beta değerine göre yapma yanıltıcı oluyor.

rüzgarrrr kızzzzzzzzzzzz anlattt hadiii çok mutlu olduk yaaaa bak oldu gördünmü sonunda başardınnn Şeniz

rüzgarcımmmmm cnmmmmmmmmmm çok sevindik burda yaaa Allahımmmm adetin geçmişmiydi cnm değerin gayet gzl yüksek baya Allahımmmmmmmm negüzel yaaaaaaaaa

hepinizi çok seviyorum her zaman yanınızdayım bu topicten ayrılmıcam darısı hepinizin başına. ceylanım, bozocum, ndk, esengülüm,gncam,ebrucum şimdi aklıma gelmeyen canlarım kusura bakmayın çok heyecanlıyım hepinize teşekkürlerrr allahım sizleride tez vakitte anne olamyı nasip etsin sizleri çok ama çok seviyorummm

bizde seni çok seviyoruz canım benim bol bol dua et sen bize......

cnm bnm bizlerde seni çkkkkkkk seviyoruz dua et bizede haaaa glucophagede işe yaradı öyleysee ohhh ya ne gzlllll inan çk sevindim cnm sağlıcakla kucağınada alırsın inşallahhh.darısı bizlere
olsun yarabbimmmm

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

yok canım hiç anlamadım sadece çok bel ağrım oldu birde sağ göğsümün ucu hep acıdı başka da bişi olmadı stres yaptım hani derler ya kafaya takmayın ben taktım valla kafam hep doluydu denize de girdim atladımda zıpladımda. hatta sabah testi yaparken idrar oycağım kabı klozete düşürdüm heralde yine bişi yok allahım yapma dio dedim vazgeçcektim yapmaktan . hadi yapim dedim. hiç ümidim yok aaa bi baktım hemencik çizgi çıktı baya koyu koyu. sonra hst ne gittim işte.

ben kendime dua ederken hep sizlerede ettim zaten inanın kendimle beraber sizleride geçiridm aklımdan. hep te edicem. zaten hep burda olucam canlar.

ne gzl cnmmm yaaa klomen kullanmıştın dimi hayatım

allahım sağlıklı bir hamilelik nasip etsin sana canım.
tüm isteyenlere bekleyenlerede versin..
bebek için açılan elleri yapılan duaları geri çevirmesin yarabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…