Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ama ben bu hamile kalıp bizi tanımayanlara selam bile vernicem artık
mesela ebru mesela sevil.......

aşkolsun goncam yaamafoldumben üzdün şimdi beni bende arada giriyorum kimseyi tanımıyorum yazıyorum bir mrb diyen olmuyo o yüzden geri çıkıyorum ama sizi unuttugumuzu ne olur düşünmeyin haberlerinizi ceylandan alıyoruz ben subat topicindeyim ama inanki oraya bile girmiyorum giremiyorum selam vermezsen çok darılırım cnm yerimseniben:eek:lmaz:

goncam deme öylee üzülürümmmmmmmafoldumben
valla bazen giriyorum okuyorumm diyorum şimdi bişi yazsam çok bilmiş derlerr kendi hamile kalmış bize akıl veriyo derlerrrr kıskandırmaya gelmiş derlerr görürler içleri sızlar yada beni yanlış anlarlar diye inankiii yazmıyorummm:çok üzgünüm: benim gibi düşünen çok vardır, yoksa unutmakla ilgisi yok inankiii, neden unutalımmmmm ben neler yaşadım yawruma kavuşmak için geçtiğiniz yolları adım adım biliyorummm neden geçmişimi unutayım deme öyle:teselli:

ahh işte tek sorun o ailesi hakkında konuşamamak. Herhangi bişey söylesem %100 haklı da olsam onları savunucak hep bişeyler buluyo. 2 yıl oldu evleneli çok da yeni sayılmayız aşmamız lazım ama olmuyo. Herkeste bu tür şeyler olabiliyor ama beni üzen haketmemem
hiçbir kadın hakketmiyor bizler bebek gibi bakarken...
ohh ohh kalabalıklaşmış burası

hehe hamile var bozom

ya kıyamam sizeeeeeee, bende dün gece eşimle tartıştımm dün uğursuz bi geceydi sanırımkaydirigubbakcemile3 aman takmayın kızlar yaaaaaaaaa duymayın görmeyin bazı şeyleriiiiii dünyadaki herşeyden daha önemli bişey var bi amacınız bi hedefiniz var şuan yawrunuza odaklanınnnnn, stres yumurta büyümesini engeller söyliiimmmm, hadiii silkelenin biiiiiiii:hooray:

ne geceymiş yani beee:)))))
ben ayrı yattım gene ayrı yatıcam yapıcı olmazsa
bi formil yokmu böle ayrı yatınca sperm hoplatan yan odaya falan pek göresim yok zaten onu bu sinirle hoş ona çocuk bile çok ama ben kendime yapıcam ona diil:roflol::roflol::roflol:

kızlar yaa güne nasıl umutlu güzel bir haberle başladık nasıl sevindim anlatamam yaa hepimiz başarcaz arkadaşlarr sabır sadecee inşş güzel haberler devam edecekk

bi formil yokmu böle ayrı yatınca sperm hoplatan yan odaya falan pek göresim yok zaten onu bu sinirle hoş ona çocuk bile çok ama ben kendime yapıcam ona diil:roflol::roflol::roflol:

goncamm buda geçer neler neler yaşıyoruz yani her evlilikte oluyor kendini yıpratma hiç bir şey senden önemli değil.bende çocuğu kendim için istiyorum arkadaşım vereliniortak

valla bazen giriyorum okuyorumm diyorum şimdi bişi yazsam çok bilmiş derlerr kendi hamile kalmış bize akıl veriyo derlerrrr kıskandırmaya gelmiş derlerr görürler içleri sızlar yada beni yanlış anlarlar diye inankiii yazmıyorummm:çok üzgünüm: benim gibi düşünen çok vardır, yoksa unutmakla ilgisi yok inankiii, neden unutalımmmmm ben neler yaşadım yawruma kavuşmak için geçtiğiniz yolları adım adım biliyorummm neden geçmişimi unutayım deme öyle:teselli:

saçmalamayın neden öle olsun öle düşünen bizle yanyana duramaz zaten tamam hadi hadi
hepinizi çok seviyorum sizi yeni gebişler siziŞeniz

Canım sevil giremiyor sanırım işlerden ebru da aha geldi
Hem boşver giden gitsin Suzana bak gittimi bizimle hergün
ulan ceylan a.q kızı gaza getirmesene biz burda gönül almaya çalışıyoz suzan unutmadı bizi diyon yeminle geçen gün girdim bir ögle arasıydı yemek molamda ayy kızacaksınız şimdi ama ismini hatırlayamadım :kedi: bir arkadaşımız eskilerden yazmış düşük tehlikesi varmış okudum en sonda ceylan cvb yazmış ama kimse yoktu benden başka kime ne yazaydım ki çıktım bende inanın şubata bile girmiyorum bir soracagım sorum olursa o zman giriyorum ne olur unuttu demeyin unutmadım hiçbirinizi hatta eskilerden arkadaşlarla arada sizlerden bahsediyoruz unutmadık hiçbirinizi hatırlıyoruz benim 7 ayım burda geçti hayatımın 7 ayını ben nasıl unuturum işe gelir buraya girer çıkana kadar burda kalırdım eskiden ama eskiler kalmadı yeniler bizi tanımıyo o yüzden girsekte kime dicez diye geri çıkıyoz

kasinlikle katılıyorum ticker i görünce sizin ah keşke demeniz bile bizleri çok üzer emin olun bizde geçtik o yollardan biliyoruz ellette aramızdan birinin hamiş olarak çıkması bizleride umutlandırırdı ama iç geçirmeden de edemezdik sizleri üzmekten çekiniyoruz :sinifsinif:

valla stresten bizde kafayı yiycez adamlara da kafayı yedirtcez hayırlısıyla bi hamiş olsaydık

:roflol: valla canımcım bunun bi formülü yok, herşey kadında bitiyor ne yazıkki sperm hatrına cıcık bıcık yapmak şartttt, en azından yumurtlama günleri yanaş herife diğer günler acısını çıkarırsın:roflol:

neyse yumurtlamıştım zaten ndk cım yırttım bu ay olduysa oldu bidahaki yumurtlamaya kadar yolda görsem tanımam:=))))))))

slm meryem bu gün topicteki herkes çok iyi çünkü rüzgar çift çizgiyi gördü kana gitti

X