Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ay cnm ne gzl valla öyle mucizeeee işteeee:gitme:

tamamiyle mucize gerçekten bi tarafınıda yırtsan zamanı dolmadan olmuyo işte...

bozturk naber canım nerelerdesin sen neler yaptın anlatsana

çok şükür iyiyim canım fazla gelemiyorum çünkü bol bol istirahat ediyorum gebeliğim riskli geçiyor ilk aylarda kanamam oldu progestan ve iğne kullandım şükür iyiyim şimdi sen nasılsın varmı bir gelişme

evet yaa böle beklemek daha sinir oluyo gerçekten neden gecikti sıkıntısı yaşamak daha zor
bekle bakalım eğer bir iki gün daha gelmezse kan baktırırsın bozo

çok geçmiş olsun aman dikkat et annesi bol bol yatın siz...
yok bee yavrum bende bi gelişme falan bıraktığın gibi duruyoruz sabırla duacıyız işte hepsi bu....

bozom olmadınmı dha bekle cnmmm biraz daha büyük bi ihtamalle dediğin gibi kistler geciktiriyor soğan kürünü çk duydum ama hiç yapmadım ama bnce sen biraz daha bir iki gn dha bekle hayatım....biliyorum beklemeside zorda aman olsa bi türlü olmasa bi türlü yav nedir bu çektiklerimiz....

allahtan umut kesilmez rabbim büyük arkadaşlar umudumuzu hiçbirzaman yitirmemeliyiz buna benzer nice örnekler var benimde arkadaşımın 8 sene olmadı şimdi şükür bebeği oldu yeni allah herkese en kısa zamanda meleğini gönderir inş. :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah cnmmmmmmmmmmmmm sende dikkat et kendineeee hamilelik oluncada bu kezde farlı problemelr ortaya çıkıyor dimi kadın-anne olmak ne zor şeyler yarabbimmmm.....sağlıcakla kucağına alırsın inşallah cnmm

eğer test yapmasaydım inşllh olmama diye dua ederdim kesin
ama şimdi olmadığını gördüm biran önce gelsin diye dua ediyrm

eğer test yapmasaydım inşllh olmama diye dua ederdim kesin
ama şimdi olmadığını gördüm biran önce gelsin diye dua ediyrm

anlıyorum cnm seni inş.bi an önce gelirde sende ona göre öbür ayyyy için önğne bakarsın yeni bir ay yeni umutlar napalım umutlar hiçbir zman bitmiyorr:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…