Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar bişey sorucam sizlere .hesaplayıcının vermiş olduğu yumurtlama ve hamile kalma şansının yüksek olduğu günlerin hemen sonrasında mide bulantım oldu,sizce hemen bu şekilde hamile kalınmış olsa belirti olurmu yoksa üşüttüm mü ama üşütecek bir pozisyonumda yok dikkat ediyorum kendime bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

günaydın arkadaşlar.görüşmeyeli nasılsınız bakalım.malum ben pek giremiyorum.görüşmeyeli var mı hamile

yaa yumurtam çatlamadıysa ozaman hesaplayıcı yanıltıcı bilgi mi veriyor.bu yumurtalar sağlıklı bir bireyde her ay düzenli çatlarmı ?

Her ay çatlamayabilir kuzum en iyi hesap adet tarihinden 15 veya 14 gün çıkararak kendi hesaplanman

Malesef kimse yok ..Canımsın Suzan..

İnşallah bu ay bol hamişli geçer.
bu arada bugünlerin tadını çıkartın eşlerinizle bebek olduğu zaman kendinize zaman kalmıyor.minik melekler bütün vakitleri çalıyor.
İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsınız hepiniz.
doğuma kadar 20 kilo almıştım ama kızımın yardımıyla 15-16 kilo kadar verdim.bu gidişle aldığım kiloların hepsini vereceğim galiba.:dance:
hamile kalınca iki canlıyım diye hominigırtlak yemeyin bebek alacağı kadar kilo alıyor gerisi bize kalıyor.vermesi çok zor.hele birde bebeğiniz çok uslu olursa kilo vermek hayal gibi.insan emzirince diyetede giremiyor.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

İnşallah bu ay bol hamişli geçer.
bu arada bugünlerin tadını çıkartın eşlerinizle bebek olduğu zaman kendinize zaman kalmıyor.minik melekler bütün vakitleri çalıyor.
İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsınız hepiniz.
doğuma kadar 20 kilo almıştım ama kızımın yardımıyla 15-16 kilo kadar verdim.bu gidişle aldığım kiloların hepsini vereceğim galiba.:dance:
hamile kalınca iki canlıyım diye hominigırtlak yemeyin bebek alacağı kadar kilo alıyor gerisi bize kalıyor.vermesi çok zor.hele birde bebeğiniz çok uslu olursa kilo vermek hayal gibi.insan emzirince diyetede giremiyor.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

İki senedir yeteri kadar tadını çıkartık hatta ben 7 gün 24 saat beraberim o yüzden hayatımız monotonlaşmaya başladı..
İnşallah bu ay bol hamileli geçer
Aman sütün gelsinde boşver kiloları Kıyamam sana iyi kilo vermişsin ..

Gonca nasıl bugün dr.a gidiyorum dualarınızı esirgemeyin ..

gonca iyi annesine kök söktürmekle meşgul.nerdeee bizde uyku hala düzensiziz.gece gündüz nöbetteyim.24 saat benimle olunca babasında bile durmuyor.illaki ben olucam yanında.

X