Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

İki senedir yeteri kadar tadını çıkartık hatta ben 7 gün 24 saat beraberim o yüzden hayatımız monotonlaşmaya başladı..
İnşallah bu ay bol hamileli geçer
Aman sütün gelsinde boşver kiloları Kıyamam sana iyi kilo vermişsin ..

Allaha şükür sütüm yeterli geliyor galiba kızım mamayı bile kabul etmiyor.:nazar: :nazar: :nazar:
emziğede alışmadı onun yerine beni kullanıyorkaydirigubbakcemile3
bu veletler içerde eğitim alıp çıkıyorlar galiba bilmedikleri numara yokkaydirigubbakcemile3
kız uyandı huysuzlanıyor.sonra görüşürüz.a.s.
İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsınız

ceylanım nasılsın özledim valla arada giriyorum ama kimseler yok bende çıkıyorum mecburen nasılsınız varmı yeni hamile şafak kaç dr.a ne için gidiyorsun Rabbim tez zamanda kavuştursun meleklerinize inşallah

nasıl olalım canım ya hızla büyüyoruz bir sorun yok çok şükür bu arada oğlum olucak söylemişmiydim.hayırlısıyla tabi inşallah. sen nasılsın neler yaptın

sağol gncam darısı size olsun inşallah hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlarınız olsun. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hep dua ediyorum bende az beklemedim biliyosun

biliyorum canım bilmezmiyim hiç allah dualarımızı kabul edicek inşallah

kızlar bu arada ben geçen ay ayın 26 sında adet gördüm bu yani daha bugün 15, gün ama erken yumurtladım bu arada bu ay 10,günde falan göğüslerim şişti kasıkklarım ağrıyo çor erken diilmi adet belirtisi için

kıslar ben regli olmadan önce ishal oluyordum ishal de olmadım ayy ölücem heycandan kocişe söyliyimde gelirken test alsın bana

ay deme kız bozoşşşşşş bende heyecanlandım bak şimdi, ay hadi inşallah Allahım, inşallahhhhh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benim pc de sanırım bir tutukluk oldu. ceylan inşallah canım inşallah en kısa zamanda kavuşucaksınız. bozo hadi inşallah bu ay konmuştur meleği annesinin göbişine sağlıkla sıhhatle. benim çıkmam lazım arkadşlar işlerim epey varda. Allaha emanet olun dualarım sizinle sevgiler.................... a.s.

kızlar bişi sorduk neden fikir beyan etmeden duruyonuz öle sayfada anlamadım:)))))))))))))))))

X