Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

benimde bu ay göğüslerim çok erken acımaya başladı bozo yaa anlamadım erkenmi adet olucam acaba erkende yumurtladım zaten hastalığım sonundan bir hafta geçti başladı göğüslerim acımaya...

benimde göğüslerim bu ay çok erken şişti ve hala şiş...özellikle sağ göğsümün sağ tarafı dokununca acıyor ay nebiliyim kendimi ümitlendirmek istemiyorummm

allah allah benimde sağ göğsümün sağ tarafı acıyo sol okadar diil ayyy çok ilginç bak şimdi yaaaaa:)))))))))))

hayırdır goncam ne oluyor bize sol tarfa bastırıyorum acımıyor ama sağ tarafa bastırınca dokunuca bile acıyor

yemin ederim aynen bozo aynısı var bendede vee adetim 25 inde dha bi ton varken başladı evvelsi gün acımaya anlamdım bekliyelim bakalım nolcak

peki senin sağ taraf diğerine göre daha mı şiş benm sağ taraf daha şiş
sağ tarafın kenarı daha şiş

eğer bu bi belirtiyse önü sen çekiyosun nasılsa benimde soru işaretim çok sürmez demektir
yaşasın bozom var önde:)))))))

mrb kızlar ya bişi sorcam göğüslerile acımalı mı hamilelik için yani benim her ay acırdı böle yürüyemezdim bile bu ay hiç bişi yok dokunursam acıo adetimde 2 gün geçti yumurtlamamda sanırım 8 gün sürdü hemen ertesi gün başlardı acımaya bu ay yok korkmaya başladım acaba pco falan mı var hamişler hep göğüsler büyür ağırlaşır diolar e bende yok :sinifsinif:

bencede
ben kaçar kızlar yarın iş var malüm yatiim dinleniim bu gece sizi seviyorum iyi uykular

mrb kızlar ya bişi sorcam göğüslerile acımalı mı hamilelik için yani benim her ay acırdı böle yürüyemezdim bile bu ay hiç bişi yok dokunursam acıo adetimde 2 gün geçti yumurtlamamda sanırım 8 gün sürdü hemen ertesi gün başlardı acımaya bu ay yok korkmaya başladım acaba pco falan mı var hamişler hep göğüsler büyür ağırlaşır diolar e bende yok :sinifsinif:

kişilere göre değişiyormuş herkeste aynı belirtiler olmıyabilirmiş

canım gitmeden söliim kadınlar her ay yumurlamazmış ve göğüs acıması yumurtladığın için olurmuş belki bu ay yumurtan olmadı mesela geçen ay benimde öleydi adetimde geçti kızlar bilir kan testi bile yaptırdım bir hafta geçti ama geldi sonrasında bekle bakalım bunu bana doktorum anlattı canım istersen yarın bi test yap sabahtan varsa çıkar zaten

öle mi o zaman her ay çalışmak saçma imiş mi hoş benim öle bi durumum yok ama ne bilim düğünümde bile adetim gecikmemişti o yüzden endişelendim hamiş olmadığıma gör nie böle die saolasın hayırlı geceler canım

canım bu senede 2 kere falan olurmuş her ay olmaz derken sık sıkta olmuyo yumurtlamama durumu dediğim gibi senede 2 ay falan
iyigeceler canım....

X