Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

çalışa çalışa bi deri bi kemik kalcaz o olcak özellikle biz eskiler:roflol::roflol::roflol:

gncm valla bu ovulosyon testi cok güzel ben gecen ay 12. gün yumurtladım
bu ayada gecen aydan 3 adet kalmıstı 12 sinde baktım yok 2 gün sonra diğerini denedim baktım var diğergünde denedim ogünde cif cizgi calıstım yani bu ay 14- 15 yumurtladım gösterdi ama gene alıcam zemuszemus

evet benimocum yaa hiç belli olmuyo demek biz bi takmışız 14 16 18 arasına ama bak ne kadar erken bu ay benim

bozo canım benim gibi cok koyu verenere ovulosyon testi önerrim balım bende yumurtlama günlerinde sıkı calısıyom cilve yapim diğer günler arkamı dönüp yatıyom ama genelde yani hep değil:kedi:

kızlar o yumurtlama testleri pahalımı
geçen ay test alayım dedim eczacıya dedim erken gösteren testler varmış dedim buradan duymuştum ondan alcam dedim kız getirdi 31 tl dedi yuh dedim veremem o kadar para dedim 3-5 tl ye olanlardan alayım dedim iyikide vermemeişim boşa gitçekmiş

ben 14 e aldım aşkım

kızlar o tarihlere takılma herkes aynı gün yumurtlamıyor bu arada tülay dr.a gitti telefobnda görüştüm yumurtaları yeterli büyümemişler yumurta tembelliği olabilir demiş 11.gunde 12mm olmuş inş. büyür cumartesi tekrar gidecek..

inşallah yaa bugün sesi çıkmadı hiç msn de falan demek doktordaydı canım inşallah cumartesi iyi haber alırız.......

bebeğimiz kız calısarakmı düştün bukadar kilodan anamm maşşallah valla iyi vermisin ha gayret opuyorumnanaktan
gncm evet canım şiddetle öneriyorum ovulosyon testini bunun için bide test yapmasını cok seviyorum ya gecen ay hergün ölesine ovulosyon testi yapmıstım bu ayda kala kala 3 tane kaldı onları kullandım ama şimdi cok alcam can sıkıntısı işte aç aç yapkaydirigubbakcemile3

sen form tutuyosun ne güzel kızım ben zaten 50 kiloyum yok olcam yani:)))))))))

dikkat et de rüzgarlı havada uçma bende evlenmeden önce 44 kiloydum bir kere rüzgarlı havada yanımdan tır geçtide hemde yağmur yağıyordu uçuyordum az kaldıkaydirigubbakcemile3

inşallah büyürler ya bende az gidip gelmedim geçen ay yumurtalar ne oldu diye helak oldum resmen

dikkat et de rüzgarlı havada uçma bende evlenmeden önce 44 kiloydum bir kere rüzgarlı havada yanımdan tır geçtide hemde yağmur yağıyordu uçuyordum az kaldıkaydirigubbakcemile3

kışın banada oluyo o çok yaaa
çok komik bi durum dengede duraramak:))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…