Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

bu arada ben rep veremiyorum kızlar ceylan ve bebeğimiz size rep olmuyo anlamadım yaa nedir sebebi

bir yumurtluyorum bugün ahanda kalın iki çizgi çıktı testte:)))))))))))))))))))))))))))))))))
Ulan gitsene ne işin var benimde pazartesi günü dr.la rend.var..Bakalım ne olacak..kaydirigubbakcemile5
ayy yavaş kızlar eskiye döndük galiba hızlandınız
:kedi::kedi::kedi:
kızlar az önce bozocuma da yazdım son güne kadar çalışın geçen aydan biliyorum neredeyse adetime yakın yumurtam çatladı benim
Hımmm çalıştınmı ondan haber ver..
kızım dana oldu inek sen hala cevap vermedinzemuszemus
işten kovuldum anacımmmsositososito

Dana hiç şaşmadım senin gibi geçimsizle bir eşin bir de ben başedebilirim lülülülülülü

gncam meraba ovulosyon testimi kullanıyorsun gecen ay bende kullanmıstım güzel bi teknik ya nezaman yumurtladıgını bilip calısmalara baslamak dahada bi heycanlı umarım bebeişin tutunur sana
bu ay bende kullanıcam adetime 2 gün var bekliyom

maçı izliyo ceylan adamcağız bıktı benden yani garibim hee:)))) bitsin görcek gününü:))))

gncam meraba ovulosyon testimi kullanıyorsun gecen ay bende kullanmıstım güzel bi teknik ya nezaman yumurtladıgını bilip calısmalara baslamak dahada bi heycanlı umarım bebeişin tutunur sana
bu ay bende kullanıcam adetime 2 gün var bekliyom

evet canım test aldım bu ay ve erken yumurtladım 10. günde çift kırmızı verdi valla demek erken yumurtluyorum hep 14. günden sonra çalışıyodum oysaki.......

Ulan gitsene ne işin var benimde pazartesi günü dr.la rend.var..Bakalım ne olacak..kaydirigubbakcemile5

:kedi::kedi::kedi:

Hımmm çalıştınmı ondan haber ver..

Dana hiç şaşmadım senin gibi geçimsizle bir eşin bir de ben başedebilirim lülülülülülü

ben günaşırı çalışıyorum ceyloşum dün çalıştım bugün rahatım eşim bugün de yapalım dedi ama zor gönderdim maça ne öyle hergün hergün ben diyorum gün aşırı olunca sperm kalitesi daha iyi oluyormuş o diyor yok hergün olursa daha kaliteli diyor ama hkandıramıyor tabi:roflol:

X