Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Kardeşim tatilde tv yokmuş arıyor abla gs kimler golü atmış allahım sözde kızlkardeşlerim var

bebegimiz canım 16 tane ovulosyon artı 4 gebelik testi hediye 16 tl ye aldım ama şimdi 32 adet ovulosyon 6 adet gebelik testi hediyelisini alcam 29 tl ye

benimkinde 5 tane vardı aşkım ilk yaptım yakaladım çift çizgiyi yarın başlicaktım ama sağ tarafım ağrıdı bugün anladım yani bişi olduğunu yaptım ve çift çıktı hala var sancı sağımda zaten

bebeğimiz kız calısarakmı düştün bukadar kilodan anamm maşşallah valla iyi vermisin ha gayret opuyorumnanaktan
gncm evet canım şiddetle öneriyorum ovulosyon testini bunun için bide test yapmasını cok seviyorum ya gecen ay hergün ölesine ovulosyon testi yapmıstım bu ayda kala kala 3 tane kaldı onları kullandım ama şimdi cok alcam can sıkıntısı işte aç aç yapkaydirigubbakcemile3

yok kız yediklerimden kısarak verdim sofradan aç kalkarak nüfus patlaması yaratmayalım şimdikaydirigubbakcemile3

glifor ne işe yarıyo ceylancım
valla bebeğimiz millet neler yapıyo zayıflamak için olurmu olurkaydirigubbakcemile3

oya yapıyorum ceyloşum işten çıkınca kafayı yicek gibi oldum annem akıl etti öyle birikmiş yemenilerim vardı onlarla haşır neşir oluyorum

X