Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

malatya sana tavsiyem belirtilere takılma takıldıkça göreceksinki hamile olmasanda yaşıyorsun o belirtileri..

günaydın kıslar uzun bi süre yoktum tatildeydim..takip ediyordum bu topici baya da ilerlemiş ..nasılsınız ...

slm aranıza yeni katıldım.Bugün dua kapıları açık olur derler Allahım dualarımızı kabul eyler inş.hepinizin berat kandili mübarek olsun,yuvalarınız sağlık,huzur ve bebiş dolsun.

arkadaşlar bişey sorabilirmiyim?
mayısta düşük yaptım gebeliğimi adet günüm geçtikten 5 gün sonra çok silikte olsa öğrenmiştim.şu an günüm 7 gün geçti.idrarda negatif çıkıyor.dr tatilde olduğu için telle ulaştım.geç döllenme olabilir.10 gün daha bekleyip kanda b-hcg baktırmamı söyledi.aranızda bu kadar geç idrarda çıkan varmı?

mayısta düşük yaptım gebeliğimi adet günüm geçtikten 5 gün sonra çok silikte olsa öğrenmiştim.şu an günüm 7 gün geçti.idrarda negatif çıkıyor.dr tatilde olduğu için telle ulaştım.geç döllenme olabilir.10 gün daha bekleyip kanda b-hcg baktırmamı söyledi.aranızda bu kadar geç idrarda çıkan varmı?

hiç hamile olmadım ama mafoldumben 7 gün geçmişse kanda baktırabilirsin onda kesin sonuç çıkar geç döllenme olmuşsa idrarda çıkmayabilir.inşallah sonuç istediğin gibi çıkar.:1hug:

canım benim de idrarda çıkmamıştı uzun bi süre daha sonra bende kan tahlili yaptırdım ve öğrendim..

X