Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günaydın herkese,

ben nisan ayında hamile olduğumu öğrendim ama mayıs ayında boş gebelik yüzünden kürtaj oldum.o zaman ki hamilelik belirtilerim sadece kasık ağrısıydı.yani daha idrar tesi falan yapmadan hamile olduğumu anlaıdm.ne göğüs ağrısı veya büyümesi vardı ne bulantı sadece çok değişik bi kasık ağrısı.bu ay tekrar denemeye başladık adetime de 6-7 gün var.kasıklarımda ağrı var ama geçen seferki gibi değil.acaba her hamilelikte değişiyo olabilir mi belirtiler?ben boşuna mı umutlanıyorum?her iki hamileliğinde farklı belirtiler yaşayanlar varsa cevap yazarsa çok sevinirim.

umarımı hepimiz en kısa ve en hayırlı zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız....

Her hamilelikte değişiyor tabii bitanem o yüzden belirtilere takılma :asigim:

selam kızlar kimse ümidini kaybetmesin sizin hiç beklemediğiniz anda çıkıp gelecek yamamaz,
benim 2 aşılamadan sonra kendiliğinden oldu merak etmeyin ben tüp bebek yapılacak diye kafama takmadığım ay hamile klamışım.

kızlar yumurtluyorum çamaşırım uzayan şeffaf akıntıyla dolmuş:)))))))))))))))))))))))))
yuppi.....................

selam kızlar sabah test yaptım negatifmafoldumben
2 gün geçikti doğru çıkmışmıdır test sizce

Allahın takdiri bekle bitanem zaman gösterecek her teste inanma ben burda ne mucizelerle karşılaştım..

slm kamyas hemen ümitsizliğe düşme ben de senin gibi dayanamayıp senin gibi 2gün gwcikince test yapmıştım negatifti sora bekledim bi hafta geçince yaptım pozitif çıktı bekle canım inşallah hamilesindir

belliş diil daha dorusu daha gitmedim dr a haftaya gidicem ama söyler mi bilmiyorum devlete gidicem bakalım kız mı erkek mi çatlıycam meraktan

bence kız idarar testlerinde yanıltanlar genelde kız oluyor ..Haftaya yazarsın bizlerede ......
birde desene arkadaşlarını çabuk yollasınlar

eşim de kız bak görürsün dio bakalım hayırlısı olsun.tamam bizim ufaklığa söliyim bi sürü arkadaş yolla diyim dualarım sizinle merak etmeyin

slm kamyas hemen ümitsizliğe düşme ben de senin gibi dayanamayıp senin gibi 2gün gwcikince test yapmıştım negatifti sora bekledim bi hafta geçince yaptım pozitif çıktı bekle canım inşallah hamilesindir

ayy canım sende öylemi oldu bi umut oldu bak bende şimdi ama bende hiç bir belirti yok o yüzden de umudum yok
seni de tebrik canım canım allah sağlıklı doğumlar nasip etsin sağlıkla al inşallah bebeğini kucağına

bence kız idarar testlerinde yanıltanlar genelde kız oluyor ..Haftaya yazarsın bizlerede ......
birde desene arkadaşlarını çabuk yollasınlar

benim ablam ve bi arkadaşımda adet geçikmesinden hemen sonra test yaptılar negatifti anca 10 gün geçikince sonucu aldılar ikisininde bebişleri erkek

X