Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

14 günün varsa çok erken yaaa!Ama eğer hamileysen belirtileri çabuk kavrayanlardan olacaksın tebrik ederim. :) Benim hiç başaramadığım bişey şu belirti işi :KK66:

aslında 7 günde olabilir canım.dhk yı bırakınca benim düzen şaştı canım.Çok merak içindeyimdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Yok gülüm uzun olmadı :) Biz de 3 yıllıkevliyiz.Hiç hapla korunmadım ben eşim korundu hep hani ilerde bebiş düşünürsek hormonların dengesi bozulmasın diye.Tabi bozulacak diye bişey de yok ama o biziim kendi seçimimiz oldu.Bizimde resmi anlamda ilk denememiz bu aydı.Ayın 15 ini bekliyorum ben de ama belirtinin b si bile yok ben de :KK70: Onu diyordum ben de sen tam üzerine geldin.'Hani bazıları hemen anlıyooo;ben de demek bebiş yok ' dedim sen duurmunu yazdın... ınşallah gönlüne göre olur herşey

Yok gülüm uzun olmadı :) Biz de 3 yıllıkevliyiz.Hiç hapla korunmadım ben eşim korundu hep hani ilerde bebiş düşünürsek hormonların dengesi bozulmasın diye.Tabi bozulacak diye bişey de yok ama o biziim kendi seçimimiz oldu.Bizimde resmi anlamda ilk denememiz bu aydı.Ayın 15 ini bekliyorum ben de ama belirtinin b si bile yok ben de :KK70: Onu diyordum ben de sen tam üzerine geldin.'Hani bazıları hemen anlıyooo;ben de demek bebiş yok ' dedim sen duurmunu yazdın... İnşallah gönlüne göre olur herşey

Hadi bakalım inşallah bebiş haberlerini veririz.İlk denmede ilk dakka golleri olarakkaydirigubbakcemile3

herkeze kocaman günaydınlar opuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar uzun süredir giremedim topike ne var ne yok hamiş varmı
ben tatildeyim dönünce bol bol yazışırız sizleri çok özledim

günaydın kızlarr sabah test yaptım negatifffff . mafoldumben yine dayanamadım bu ay en az 1 hafta - 10 gün bekliyip öyle yapayım dedim ama sabredemedim adetim 2 gün gecikti yaptım

çok üzgünüm tedaviye başlıcam artık başka çaresi kalmadı. mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbensenağlama
Ateşimi ölçüyorum süper de gidiyodu bu ay evet demiştim ama yokmuş

günaydın herkese,

ben nisan ayında hamile olduğumu öğrendim ama mayıs ayında boş gebelik yüzünden kürtaj oldum.o zaman ki hamilelik belirtilerim sadece kasık ağrısıydı.yani daha idrar tesi falan yapmadan hamile olduğumu anlaıdm.ne göğüs ağrısı veya büyümesi vardı ne bulantı sadece çok değişik bi kasık ağrısı.bu ay tekrar denemeye başladık adetime de 6-7 gün var.kasıklarımda ağrı var ama geçen seferki gibi değil.acaba her hamilelikte değişiyo olabilir mi belirtiler?ben boşuna mı umutlanıyorum?her iki hamileliğinde farklı belirtiler yaşayanlar varsa cevap yazarsa çok sevinirim.

umarımı hepimiz en kısa ve en hayırlı zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız....

Canım Hormon sonuçlarım geçen aya daha iyimiş Prolactinim düşmüş..Dengede tutmak daha iyi duruma getirmek için Glifor ve estrofem kullanıyorum..

X