Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar ben en son 6 ay öncesi falan alttan muayene olmuştum.herhangibir problem çıkmamıştı.geçen ay da hormon testlerini yaptırdım.yine değerlerim normal çıktı.korunmayı bıraktıktan ikinci ayımda kalmışım hamile bir düşüğüm oldu.düşükten sonra 8 aydır kalamıyorum.2 yıllık evliyim.okul açılmadan kalamazsam eğer tekrar doktora gidip alttan muayene olucam.daha sonra olması gereken ne test varsa yaptırıcs.

kızlar selam giriyorum sizler yoksunuz. sizleri çokk özledimm hepinizi kocammannn öpüyorummmmmmmm

ayyy canım benim gördüğüme çok mutlu oldum seni uzun zamandır giremiyorum girdiğimdede kimse olmuyor eskisi kadar dolu değil heralde

ayyy canım benim gördüğüme çok mutlu oldum seni uzun zamandır giremiyorum girdiğimdede kimse olmuyor eskisi kadar dolu değil heralde

bende seni gördüğüme mutlu oldummm

evet kimse olmuyor ama bugün kalabalıktıkkk kaydirigubbakcemile5

merabalar kızlar yazdıklarınızı okudumda inşallah herkez isteğine ulaşır benimde vücudumda hissettiğim değişiklikler var sol kasığımda ara ara ağrı oluyor yemek yiyemiyorum sık idrar durumum var göğüslerimde vede midemde değişiklik yok bunlar belirtimidir 6 aydır istiyoruzz ve 2 gün sonra adet olmam lazım ne diyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…