Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merabalar kızlar yazdıklarınızı okudumda inşallah herkez isteğine ulaşır benimde vücudumda hissettiğim değişiklikler var sol kasığımda ara ara ağrı oluyor yemek yiyemiyorum sık idrar durumum var göğüslerimde vede midemde değişiklik yok bunlar belirtimidir 6 aydır istiyoruzz ve 2 gün sonra adet olmam lazım ne diyorsunuz

anlattıkların belirtiye benziyor inşllh pisikolojik değildir de hamişsindir

canım benim handecim belirti ama bazen insan psikolojik olarakta bunları hissede biliyor ben ve burdaki arkadaşların bir çoğu bunu yaşadık az kalmış sabret test yap ve görrrr inşallahhhhh hamilesindirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bende hala kalamadım her ay aynı muhabbet artık alıştım üzülmüyorum bile bazen duygulanıp ağlıyorum arada sırada bakalım bu ayı bende sabırsızlıkla bekliyorum şuan çalışmalar var yani umarım bu ay tuttururum

merabalar kızlar yazdıklarınızı okudumda inşallah herkez isteğine ulaşır benimde vücudumda hissettiğim değişiklikler var sol kasığımda ara ara ağrı oluyor yemek yiyemiyorum sık idrar durumum var göğüslerimde vede midemde değişiklik yok bunlar belirtimidir 6 aydır istiyoruzz ve 2 gün sonra adet olmam lazım ne diyorsunuz

selam hoşgeldin yenisin sanırım canım. benimde 2 gün sonra adetim bende hiç bi belirti yok ne bi ağrıyo ne de gögüslerim şişti. normalde şimesi gerek

selam kano iyi sen nasılsın?kaydirigubbakcemile5

iyidir tatlım senin test haberini duydum okadar sevindimki sevinçten ağladım sonra üzücü haberde geldi canım benim. Üzülme lütfenn biliyorumki bu aydan çok ümidliydin hepimizin eninde sonunda gelicek bebişleri bizimkiler nazlı biraz okadar ... allahtan hayırlısını istemek lazımmm. rabbim onları özene bözene yaratıcak onun için bukadar bekliyoruz opuyorumnanaktan

anlattıkların belirtiye benziyor inşllh pisikolojik değildir de hamişsindir

canım benim handecim belirti ama bazen insan psikolojik olarakta bunları hissede biliyor ben ve burdaki arkadaşların bir çoğu bunu yaşadık az kalmış sabret test yap ve görrrr inşallahhhhh hamilesindirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

inşallah kızlar çok istiyoruz 2 gün sonra adet olazsam inşallah hamileyimdirde haberlerimi veririm

sormayınn sürttüm galiba bebeğimizz ayça selamm sizleri çokkkkkkkkkkk ama çok özlemişim yahuuuu opuyorumnanaktan

kızlar bu ay adaçayı yağı kullandım işe yarıyacağını düşünüyorum bilmem içimde öyle bir his varr inşallah bu ayy hamişimmmmmmmm rabbiminnn izniyleee

selam hoşgeldin yenisin sanırım canım. benimde 2 gün sonra adetim bende hiç bi belirti yok ne bi ağrıyo ne de gögüslerim şişti. normalde şimesi gerek

evet yeni sayılırım kamyas bakalım inşallah sendede bendede isteyen herkezde vardır

hb bozo

bende bugün dr gittim dr bu ay takip edemicem dedi izine çıkıyomuş bende sinir oldum eşime söyledim oda başka dr bakalım benim fazladan 1 ay daha beklemek gibi niyetim yok dedi
dr a aşılama ile ilgili sorular sordum bir dahaki ay aşılama yapalım dedi

bende sizleri özledim...
ben hep giriyorum ama kimse olmuyor...
bebeişle uğraşıyorum işte havalarda sıcak evde vakit geçiriyorum....

kızlar benim çıkış saatim geldi yarın görüşelim olurmu giriyorum kimse yok giriyorum kimse yokkk boş bırakmayalım topic imizi

Diyene bakk:KK70:DDDD

X