Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yaa dı mııı,,,delı gıbı tepinıyomuşumm..ne bılıyım hamıle olduğumu..kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bende öyle canım sanki ilk aylarda hemen hamile kalıcam sandım. her ay olmayınca üzülmeye başladım baktımki 13 ay olmuş. inşallah bu ay olur. hiç düşünmemeye çalıştım. hatta eşimle birlikte olduğumuz zamanları bile hesapladım rastgele olsun dedik hesaplamayalım. Artık çok sıkıldım canım hesap yapmaktan. İşte bu ay gögüslerim hala acımaya başlamadı 3 gün sonra adet olmam gerek

ıyı yapmışsın canım,,hıç hesaplama,,bırak akışına...bızde sorun var sanmıştık,,fılmlerde hemen oluyo ya:)

canım pko olduğu nasıl anlaşılıyor.rahim filmiyle mi,hormon testleriyle mi,yoksa ultroson muayene ile mi yoksa eşine yapılacak olan testlerden mi

canım pko olduğu nasıl anlaşılıyor.rahim filmiyle mi,hormon testleriyle mi,yoksa ultroson muayene ile mi yoksa eşine yapılacak olan testlerden mi

canım ultrasonda görünüyo böyle yumurtalıklarının içinde tesbih tanesi gibi sıralı oluyor. bende öyle bi görünüm var ama birde bunun belirtiler var bende işte o belirtiler yok. hormon testleri yaptırıyolar onda çıkıyor şu anda hatırlamıyorum hangi değerleri yüksek olması gerektiğini sonra adetler düzensiz oluyor yılda 10 defa görme gibi sonra tüylenmede artış gibi belirtileri canım

bozo cum sende de mi var pko?
peki canım adet düzensizliğin ya da tüylenmen varmı

hayatımda 2 kere 15 gün olmadım

ama 33 günde bir oluyorum en fazla 35 dr bana pko demedi sadece kist var dedi adetlerini düzensizleştirir dedi

tüylenme göbeğimde biraz var son zamanlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…