Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Yok Sadece yara'nın gebeliğe engel olup olmadığını sordum Yara gebeliğe engel değilmiş..

Kızlar geldim Hormon tetkiklerim yapıldı Yarın belli olacak nasıl bir yol izleneceği

hoşgeldınnnn..hadı hayırlısı canımm..
bızıde bozo heveslendırdıııı...hayırlısı olsunn inşşşş.
bozom bu arada hamıle kaldığım ay benımde umudum yoktu kızz,,hatta tekrar korunucam falan dıyodum kafam bozulmuştu,,ara verıcektım.:kedi: bırde baktık kı hamışımm..ama mutlaka bı tuhaflık oluyoo,,o zaman anlamasan bıle sonradamn dıyosun kıı hımm demekkı bu yuzden oyle olmuş falan dıyosun.her kadın anlar hamıle kaldığını ,,kendımız dınlemeye gerek yok aslında.kendımızı cok dınlemeye başlayıp uydurmaya başlıyoruz bu sefer...

ben 3. ayımda hamıle kadım canım..ılk ıkı ay cokk takmışımm kafama..negatıifi gorunce oyle hayal kırıklığına uğruyodum kı...son ay yumurtaladığımı hıssetmıştım hatta kıslarla yazışıyoduk o gece..ertesı gece ılişkı olmuştu ama bılerek değil yanı...son ay artık hevesım kaçmıştı benım,,cok takıyorum dıye ara vermeyı duşunutodum ve cokk rahattı kafam ya hamıle kaldığım ay...benım için süprız bıle oldu hatta.adet beliırtılerım cok erken başlamıştı ve son ıkı gun kala falan hepsı kesılmıştı..adet gunumde test almış gelmıştı eşim,,oğlen bı yaptım pozıtıftı..oyle şaşırdım ve tuhaf olmuştum ki...çok şükür ıyıkı ara vermeye kalkışmadan hamıle kalmışım.eskılere gıttım duygulandımm şimdii canım ya

fd7 7 ay sonra kaldın dimi

yok canımmm,,3.ayımda.yumurtamın çatladığını hıssetmıştım ılk defa da kadışımm bana kalk kalak dıyoduukaydirigubbakcemile3eşimde mıdesını uşutmustu,,kadışımde bı tarf verdı eşim sabaha duzeldı o gecede olan oldu zatenn:kedi:
bu topiğin buyuk emeği vardır yanı bu bebişteopuyorumnanaktan

ben 3. ayımda hamıle kadım canım..ılk ıkı ay cokk takmışımm kafama..negatıifi gorunce oyle hayal kırıklığına uğruyodum kı...son ay yumurtaladığımı hıssetmıştım hatta kıslarla yazışıyoduk o gece..ertesı gece ılişkı olmuştu ama bılerek değil yanı...son ay artık hevesım kaçmıştı benım,,cok takıyorum dıye ara vermeyı duşunutodum ve cokk rahattı kafam ya hamıle kaldığım ay...benım için süprız bıle oldu hatta.adet beliırtılerım cok erken başlamıştı ve son ıkı gun kala falan hepsı kesılmıştı..adet gunumde test almış gelmıştı eşim,,oğlen bı yaptım pozıtıftı..oyle şaşırdım ve tuhaf olmuştum ki...çok şükür ıyıkı ara vermeye kalkışmadan hamıle kalmışım.eskılere gıttım duygulandımm şimdii canım ya

canım ne güzel hemen hamile kalmışsın bende kafaya takmamaya çalışıyorum ama olmuyor işte kafaya takmıyorum desende bilinaltına yerleşiyo isteristemez. Kaç kişiden duyduysam hepside artık ara vericem sıkıldım dedikleri anda oluyo

evet canım,,herkesın yapısı ama senın bı yılınla benım o 2 yaımda aynı derecede geçmıştır dıyebılıım.ben bışeyı cok ıstedımse heemn olsunn ıstıyorum uzadıkça içim kaçıyo,,gucum kalmıyo...şimdi kısaymış dıyorum ama sende oyle olacaksın..hamıle kaldığın zmöan herşeyı gecen zmanı yaşadıklarını o negatıf testlerı hepsını unutucaksınn,,inan hıç yaşanmamış gıbı..tez vakkıtte rabbımm yollasın bebeğini canım benım.

X