Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günayın kızlar nasılsınız bakalım... bende adet oldum bugün çok sancım var kısmetse bu ay ara verip eylülde başlıycam bende çalışmalara allah nasip eder inşallah en kısa zamanda...

ceylan doktorun m var bugün okudum yazmışsın gerçi topiklere
neye bakıcak hormonlarınamı

Gncam evet dr.a gideceğim ultrasonda bakacak belki öğleden sonra hastaneye çağırır
Hormonlarıma bakılacak..

canım naber görünmüyosun hiç neler yaptın nasıl gidiyo.......
haftasonları şehır dışındayız canım,,donuncede yorgun oluyorum anca toparlanıyorum:)aslında arada bakıyorum sızlre ama kımse olmuyo.ıyıyız cok şuukur,,kılo almaya başladımğm için huzursuzum bırazCADIARZUsizler nasılsınzzz
fd7'mm iyiyim senn

bendee ıyıym canımmm,,saol...goremıyorum kımsecıklerı burda ,,bugun bı selam verme fırsatını bulduğuma sevındımmmalkisalkisalkis

aynı be güzelim bizde bi değişiklik yok hala bekliyoruz takılma kiloya falan gebertirim seni valla ne güzel bi duygu yaşıyosun kilo geldiği gibi gider nasılsa canım benim

tabı kı kıslarrr,,kılo ya takılmıyorum da...canım bbebışe yarayacak şeyler cekmıyo abur cubur yıyorum oğun aralarında,,o yuzden kızıyorum kendıme.cok cıkolata yıyorum mesela,,bbeebişe yararı yok kı ben fos kılo alıyorm..kendımı de tutamıyorm::)
amacım sadece ona yarayacak şeyler yemek.

bunun bilincindeysen tut kendini arkadaşım napsın bebiş kof anneyi dimi

bunun bilincindeysen tut kendini arkadaşım napsın bebiş kof anneyi dimi

aynen valla canım:)kararlıyım yemıcem:))
hatta ne zaman sızden bı hamıle haberı gelse o zman kendıme izin vercem yıycem bı cıkolata.sevınınce canım daha cok ıstıyo daaakaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…