Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

aynen valla canım:)kararlıyım yemıcem:))
hatta ne zaman sızden bı hamıle haberı gelse o zman kendıme izin vercem yıycem bı cıkolata.sevınınce canım daha cok ıstıyo daaakaydirigubbakcemile3

ozamn bizden bebişine armağan olucak çikolata

kıslarrrr ya benim akıntım var süt beyazı şeklinde yumurtlamam geçti sancım yok ara ara göğsüm acıyor reglim ayın 10 gibi
ümitlenmek istemiyorummm :sinifsinif:

merhabalar ben 26 gunde bir adet oluyorum adetım 31 inde gelcek(umarım hiç gelmezde adağım olan kurbanı keserim artık) bir haftadır kasık ağrılarım oluyor hele ıkı gundur sağ tarafım cok ağırıyor.göğsüm şiş ama eski adetlerım gıbı deil.gogus cevresinde damarlarım yuvarlak olarak belırgınlesti.aksamları karnım okadar şiş oluyorkı 5 aylık hamile gibiyim bu ilk defa oluyor, normalde cok zayıfım ve hayatımda hıç göbegim olmamıştı.tansıyon dusmeside oluyor ama bulantı hıc olmadı. Aranızda bu belirtılerı yasayıp hamile kalan oldumu. cevaplar için şimdiden teşekkürler(bu arada bu ay sadece 2 kere calısabıldık adetımın 10. ve 14. gunu)

bozocum adet olacakmışsın gibi düşün sonra üzülme ben her ay öyle düşünüyodum çok üzülüyordum şimdi hep adet olucak gibi düşünüyorum hem adetim gecikmiyo hemde adet olunca psikolojim bozulmuyo ben 15 ay hep dedim hamileyim hep üzüldüm 3 aydır çok rahatım inş bebişin gelir canım...

her ay zaten öyle düşünüyorum canım
daha reglime çookkk var düşünmek istemiyorumm

bugün test aldım karın kasık ağrıarım hamilelik belirtisimi acaba diye ve çok şükür ki tertemiz bir tek çizgi çıktı..ben istemiyordum ama allah isteyen herkese bir bebek verir inşalah arkadaşlar..

bende ıyıyım canım cok saol...bebışte ıyı cok şukur...21 haftalık oldu:)göbişim cıktı artık teyzesi,,ben burdayım dıyo kızımız

sana bişey sorucam canım benim adetime 3 gün kaldı ama ne gögüslerim acıyo ne de kasıklarım ağrıyo normalde adetimden 10 gün önce başlardı ağrımaya. acaba hamilelikte ne zaman başlar acımaya

sana bişey sorucam canım benim adetime 3 gün kaldı ama ne gögüslerim acıyo ne de kasıklarım ağrıyo normalde adetimden 10 gün önce başlardı ağrımaya. acaba hamilelikte ne zaman başlar acımaya

selam canım.benım aynı adet olucakmışım gıbı agrılarım olmuştu 10 gun oncesınden sonra ıkı uç gun kala adetıme hepsi kesilmişti.mesela ben 5 ayımda daha yenı başladı goguslerım sızlamaya.kasıklarımda yenı yenı batıyo...her bunye farklı...hadı hayırlısı ınş guzel haberler verırısın bıze...alkisalkisalkis

amınnnn canım..rabbım sızlerın guzel haberlerını de bı an once duymayı nasıp etsınnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…