Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar bende özlemle bebek isteyenlerdenim.bizim 1.5 yıl oldu korunmayı bırakalı eşimde varikosel vardı.ameliyat oldu bizde bekliyoz bakalım.benim de 25 adet günümdü 2 gün geçti geçen ayda 3 gün geçmişti ama oldum ne bileyim umutlanmak istemiyorum yine.bakalım yarında olmazsam test yaparım .bu arada ben aynı adet olacakmışım gibi hissediyorum ara ara karnım beni çok rahatsız etmiyo göğüslerimde çok şiş değil acımıyoda akıntımda yokkkk.bütün belirtiler yok yani hastalancam galiba ama ne zaman?

Günaydınlar kaydirigubbakcemile2 Regli oluyorum bugün Bu demek oluyor ki bu ay gümbür gümbür umut edebileceğim ..İnşallah hormonlarımda Düzelme adımında adım atmıştır :lepi:
Millet regli olunca üzülür ben 27.gunde adet oldum dıye sevınıyorum sanırım sıyırıyorum kafamçokkarıştı
İnşallah 9 aylık süreç için son reglimdir..Busefer inanıyorum Başarı avuçlarımın içinde:CüvCüv:
Pco Seninle Baş Edeceğim Meleğimi senden alacağım vereliniortak

canım tebrikederim vereliniortak millette manyamış dicek bize kaydirigubbakcemile5 ama bende bugün söküldüm canım hadi beraberce başaralım bu ay bidahaki ay gebeyiz değilmi canımmm

canım tebrikederim vereliniortak millette manyamış dicek bize kaydirigubbakcemile5 ama bende bugün söküldüm canım hadi beraberce başaralım bu ay bidahaki ay gebeyiz değilmi canımmm

Gebeyiz İnşallah :sm_cool:
İnanmak Başarmaksa Gebeyiz :lepi:

benimde de regl olmama 4 gün var ama be gögüslerim ne de başka bişi. normalde reglimden 10 gün önce başlardı ağrımaya :Saruboceq:

selam kızlarr
yaa ben girdiğimde kimse olmuyorrr (
bir türlü denk getiremedim sizlerle aynı anda olmayı
neyse umarım keyifleriniz iyidir...
allahım en kısa zamanda tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin..

en önemli şey rahat olmakkkk bunu sakın unutmayın,bebiş birdenbire geliveriyor hazırlıksız sağlıksız karamsar karşılamayalım bebeklerimizi bu yüzden psikolojimizi bozmadan sağlıklı bir şekilde bekleyelim diyorumm

böyle diyorum diye kızmayın bana nolur..çünkü bir zamanlarda bana diyorlardı bende onlara derdim söylemesi kolay diye ama gerçekten de rahat olmak gerekiyormuş bunu anladım ..

neyse çok konuştum ,öpüyorum hepinizi

ben geldimmmm dicektim ama malesef kimsecikler yok yine.

cuma dr a gidicem kızlar bakalım hayırlısı ne dicek?

çatlatma iğnesinden sonra bugün 7 gün olmuş ama hala sol kasığım ağrıyor

inşallah allahım hepimize sağlıklı bebişlerimizi verir sonrada resimlerini paylaşırız ne güzel olur.

hepinizi öpüyorum kuşlar..

selam arkadaşlar bende bu ay hamilelik bekliyorum bakalım inş.1 hafta var regl olmama ..
belirtileri ne şekilde oluyor önceden ??

slm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…