Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

2-3 gün icinde 7 kez iliskiye girdik diyosun.. cok sIk iliskiye oldugundan olabilir canim.. kendini kastiysan.. hamile kalmak öyle bilindigi gibi basit bisey degil..bunu burdaki arkadaslar iyi bilir.. helede korunurken kalmazsin hamile merak etme..

cvbın için çok teşekkür ederim cnm..
off bilmiyorum şuan düşünmüyoruz çocuk ve bu yüzden korkuyorum...
o 7 iilişkinin daha ilkinde ağrım başladı aslında yani hani diyorlar ya hamile olduğunda ilişki esnasında ağrı olur diye o yüzden korktum.korunuyoruz ama burada o kadar çok kişi var ki korunurken hamile kalan o yüzden endişelendim...şimdi hep karnımın sağ tarafı ince ince sızlıyor...

bencede hamile değilsindir sanmıyorum
benimde iltihabım vardı öyle sancılarım olmuyordu sadece rahmimde sancım oluyordu
bencede 2-3 günde 7 kez diyorsun ondan kaynaklanabilir

dr git kontrol istersen

korunup korunup bir de testlere harcadığım paralardan bıktım:))
doktor fobim var benim o yüzden dr a gitmekte istemiyorum...
yani ilişki öncesinde ağrım yoktu bu ilişkilerden sonra başladı herhalde ilişki ile ilgilidir yani en azından öyle olmasını umut ediyorum:S

aYŞEM TAM AKLIMDAN ONU GEÇıRıYORDUM KEŞKE OKADAR BASıT HAMıLE KALINSAYDI..

Nasıl bir korunmadan kastın..Eğer Dikkat ediyorsanız korkma ben amuda bile kalkmaya çalışıyorumda yine de Rabbim ol demeyince olmuyor..mafoldumben
Yine hakkında hayırlısı..

kızlar hepimize istedigimiz zaman aratmadan Allah nasip etsin inşallah.. bu ay bende biraz heyecanlıyım. yumurtlama doneminde geri cekilmede bir kaza olmus olabilir ama olursa hic uzulmem hatta sevinecegim galiba :)) 3 4 gun var adetime.. ya bir de sey sorucam size, hamileligin ilk haftalarında beyaz akıntı belirti olabilir mi ?? ayrıca aşırı uyku hali, adete on gun kala acayip gaz , goguslerde şişme ve hassasiyet ??

Nasıl bir korunmadan kastın..Eğer Dikkat ediyorsanız korkma ben amuda bile kalkmaya çalışıyorumda yine de Rabbim ol demeyince olmuyor..mafoldumben
Yine hakkında hayırlısı..

kondomla korunuyoruz biz cnm hatta ilişkiden sonra kondomuda kontrol ediyoruz..
bakalım ağrım geçti bugün umarım hamilelik ağrısı değildir ve bidaha da ağrımaz...
evet işte rabbim çok isteyene vermiyor böyle istemeyene daha ilk geceden veriyor o yüzden korktum bende..
Allah inşalah çok isteyen herkesi bir melek sahibi yapar
:Saruboceq:

Belirtilerin gebelik belirtisi ama psikolojikte olabilir İnşallah hamilesindir bende 1 seneye yakın korundum ve şimdide 1 seneyi aşkındır bebek hasretiyle yanıyorum..:gitme:
Hakkınızda hayırlısı olsun..

Kondomla korunuyorsan korkma bebem.. :kedi:
Dediğinde çok haklısın rabbim neylerse güzel eyler..:Saruboceq:
güzel Dileklerin için de teşekkür ederiz.
Sen içini ferah tut ne kadarlık evlisin ??

günaydınnnnnnnnnn şekerler

nerdesiniz ya hepiniz başka başka topiklere gitmişsiniz burayı boşluyor herkes bakıyorumda

yine kimse yokkk

kıslar ben kocişinde psikolojisini bozdum sanırım çocuk diye diye adam rüyasında beni hamile görmüş hamileyim demişim

inşllh gerçek olur

iyi günler arkadaşlar bilmiyorum beni hatırlarmısınız iki ay önce katılmıştım aranıza o dönem günüm geçmişti test yaptırdım ama maalesef üzülmüştüm negatif çıkmıştı şimdi yeniden merhaba diyorum sizlere çok şükür allahıma nasip etti hamileyim allah isteyen herkese hayırlısını nasip etsin inşallah hepinize sevgiler..

HAtırlıyorum Allah analı babalı büyütmek nasip etsin sağlıklı al kucağına :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…