Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar merhaba lütfen online olanlar cevap versin merak ediyorum geçen ay hastalanmam çok tuhaf oldu sadece 1 gün biraz kanamam oldu ondan sonra 9 gün leke geldi
normalde 5 gün sürer ve hiç daha böyle olmamıstı
şimdi daha biteli 13 gün oldu ve kahverengi leke geldi
halsizlik ve hafif baş dönmelerim var az da mide bulantısı
acaba ben hamile olabilirmiyim

selam magdalarya
benimde gebelikten bir ay oncesı adetim az surmustu degısıklık olmustu
gebe kaldıgım ay kasıklarımda agrı vardı aynı adet olacakmısım hissi gibi
goguslerim cok agrırdı son 1 ay acımadı adet oncesi acımadı
farklı bisey yoktu
insallah hayırlısı olur bende 5 yıl sonra hamile kaldım tedavi arasında Alllah tarafından

bozo85.benim bundan önce bi düşüğüm oldu şimdi geçen aydır istiyruz.midem çok yanıo,göğüslerim normalde adete yakın acımaz acıolar,ağız kuruluğu var,aşırı halsizimbide belim ağrıo işallah hayırlısı.kızlar sizinde bel ağrınız oldumu belirtilerde 5 gün var günüme

bozo85.benim bundan önce bi düşüğüm oldu şimdi geçen aydır istiyruz.midem çok yanıo,göğüslerim normalde adete yakın acımaz acıolar,ağız kuruluğu var,aşırı halsizimbide belim ağrıo işallah hayırlısı.kızlar sizinde bel ağrınız oldumu belirtilerde 5 gün var günüme

inşllh hamişsindir

ben daha hamiş değilim ama olucam inşllh o yüzden bilemiycem bel ağrısını

bende bel agrısı yoktu az mıde bulantısı sabahları kasık agrısı

mutluo3.benimde kasık ağrısı genelde sol tarafta oluo.ve bikaçkere batmalar oldu.peki sizde göğüs acıması olmuşmuydu beni sadece teki dolgun ve acıyo

bu site hem çok güzel hemde insanı hafiften paronayak yapıyo yaw heryerde bişey okuyorum yok belirtiler yok yanlış testler yok kocakarı yöntemleri ooo ooo kafamçokkarıştı

eşimle korunuyoruz arkadaşlar
geçen ay öylesine test yapmıştım adet olduktan sonra ve negatif çıkmıştı..
sonra idrar yollarımda iltihap teşhisiyle doktora gitmiştim ultrasonla baktı ve iç organlarımda bişey olmadığını söyledi...yani hem hamile olsaydım görürdü diye düşünüyorum..
bu ay tekrardan regl oldum tam zamanında ve her zamanki gibi.eşimle pek ilişkiye girmedim 20 gündür falan sonra reglim bittikten sonra ilişkiye girdik ancak çok ağrım oldu ilişki esnasında ve biz 2-3 gün içinde 7 kez falan ilişkiye girdik korunarak.ağrılarım çok oldu hala da ağrım var sağ tarafımda karnımdan kasığıma doğru ağırlıklı olarak karın bölgem ağrıyor..hamile olma ihtimalim var mı?yani bu ağrı hamile kalmaktan kaynaklanabilirmi?bu arada biz korunmadan ilişkiye girmiyoruz.korkuyorum korunduum halde hamile kalmaktan..bu ağrı benim iltihapla ilgili olabilir mi? 20 gün ilişkiye girmediğimizde böyle bir ağrım yoktu ne zaman ilişkiye girmeye başladık ağrılarım başladı...:KK43:((

X