Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba hanımlar
nasya ank canım hayırlı olsun allah saglucakla kucagına aldırsın nasıl mutlusundur kim bilir allah mutluluğunu daim etsin

ay ne güzel yaa birilerini görmek burda opuyorumnanaktan nasya_ank tebrikederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin güzelim.anlat bekliyoruz tüm ayrıntılarıylaa

allah herkese bu duyguyu yaşatsın.
şimdi öncelikle bende aylardır bu siteyi takip ediyordum çok istiyordum çocuk bazen kimyasal gebelikte geçirdiğim oldu.ama son aylarda artık kendimi kasmadım sadece hesaplayıcıların çok faydası oldu ovülasyon günlerini tutturmak gerekiyor.ilişkiye girmeden önce türk kahvesi ve yastıköneriyorum

belirtilerde
karında ve alt bölgede şişlik,yemeklerden tiksinme ve kramp şeklinde ağrılar oldu.
göğüslerim çok hassaslaştı sanki heran regl olacak gibi geliyordu fakat birkaç gün sonra bunlar normal kramp şeklinde ağrıya dönüştü.

aminn inşallah.nezamandır istiyodun yada bir sorun varmıydı dr felan gittinizmi?

türk kahvesinin faydası neymiş?ilk kez duydum...bende 8 aydır falan istiyorum,inşallah olacak...ne mutlu sana :)

günaydın kızlar size sabah sabah güzel bi haber vermek istedim dün test yaptım sonuç pozitif hihoyyyt :CüvCüv:
ama ne zaman doktora gitmem gerektiğini bilmiyorum acaba ne zaman gitsem ultrasonda görünür

günaydın kızlar size sabah sabah güzel bi haber vermek istedim dün test yaptım sonuç pozitif hihoyyyt :CüvCüv:
ama ne zaman doktora gitmem gerektiğini bilmiyorum acaba ne zaman gitsem ultrasonda görünür

aaaa çok sevindimmmm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ayy sonunda hamiş haberi aldıkkk hihoyyyt

ayy darısı başımıza

canım tebrik ederim allahım sonuna erdırsın inşallah.Bana kalırsa hemen git zaten doktor ne zaman gelmen gerektiği gibi konularda yönlendiriyor seni.

Aycankaya tebrikler..:lepi:
ışte bu kadar Eskilerden bir haber alınca göbek atasım geliyorr ohh ohh yandan hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…