Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

türk kahvesinin faydası neymiş?ilk kez duydum...bende 8 aydır falan istiyorum,inşallah olacak...ne mutlu sana :)

türk kahvesini bende burda duymuştum.sperm sayılarını çoğaltıyormuş.ben kuzenimede tavsiye ettim onlarda 1 yıldır uğraşıyordu ve 2 ay içinde başarılı oldular.

Ben demiştim kızlar türk kahvesi ilişki öncesinden 1-2 saat önce verilirse; sperm hareketliliğini artırıyor..

günaydın kızlar size sabah sabah güzel bi haber vermek istedim dün test yaptım sonuç pozitif hihoyyyt :CüvCüv:
ama ne zaman doktora gitmem gerektiğini bilmiyorum acaba ne zaman gitsem ultrasonda görünür

tebrik ederim bende 3 gün önce öğrenmiştim hamile olduğumu.ben cumartesi gidiyorum doktorumdan randevu aldım 6 hftalıkken kalp atışları duyuluyormuş.

evet türk kahvesinin başarı oranı çok yüksek.benim eşim 39 yaşında artık çok kafaya takmıştı dr.gidecekti bu ay olmasaydı ama tuttu.aynı zamanda ovülasyon günleri çok önemli

nasyacım senide kutlamıştım görmedin sanırım
Bızim listemiz vardı
tahta oturun dim i

allahım inşallah darısı bizlere. kızlar bool bol tebrik ediyorum allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin; hep iyi günlerini göstersin size. rabbim bizide görsün tez vakitte bizim de önce göbişlerimiz sonra kucaklarımız dolsun inşallahhhhhh :Saruboceq:

kızlar tülaydan önce ben yumurtliim günü geçti kan verdi 2 de belki bi bebiş daha olur:)))))))))))))))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…