Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar merhaba bende hamileyim sonunda 2 gün oldu öğreneli...aylarca burdaki paylaşılan bilgileri okudum ve hep birgün bende hamile olduğumu burda yazacağım diye kendimi çok inandırmıştım.şimdi dua ediyorum tüm çocuk isteyen anne adaylarına umarım herkesin dileği kabul olur.

arkadaşlar merhaba bende hamileyim sonunda 2 gün oldu öğreneli...aylarca burdaki paylaşılan bilgileri okudum ve hep birgün bende hamile olduğumu burda yazacağım diye kendimi çok inandırmıştım.şimdi dua ediyorum tüm çocuk isteyen anne adaylarına umarım herkesin dileği kabul olur.

gözün aydın canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin darısı bizlerin başına:Saruboceq:

tebrikler nasya_ank gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş:CüvCüv:

nasya anlat baklalım nekadar süredir bekliyorsun seni daha önceden de haqtırlar gibiyim

ay ne güzel yaa birilerini görmek burda opuyorumnanaktan nasya_ank tebrikederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin güzelim.anlat bekliyoruz tüm ayrıntılarıylaa

X