Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yaşım 21 daha yolun başındayım demi. bu konuda bende eşimde çok bilgisiziz. çevemde korun ikaç sene evliliğin tadını çıkar dio. ama çocukta evin neşesi rabbim herkeze nasip eder inşallah

yaşım 21 daha yolun başındayım demi. bu konuda bende eşimde çok bilgisiziz. çevemde korun ikaç sene evliliğin tadını çıkar dio. ama çocukta evin neşesi rabbim herkeze nasip eder inşallah

evet cnm yaşın genç ama işte ilerdede çocuk meselsi insanı yoruyorr rtabi ikinizin istemesi önemliii

kızlar bnde hala bişi yk akşam eve gidene kadar olmasa test alıp yapıcam çünkü bnm kahverengi leke geldikten 2 saat içinde fialn kanamam başlardıııı aman niye böyle oluyr yaa insan takılıyor işteee:umursamaz:

bişey sorcam eskiden adetten sonra bende kavrengi lekeler olmazdı şimdi lekelenme oluo kahverengi böle sıvı sulu bişe. bende korktum ne bu die

slm arkadaşlar.ınşallah hepiniz iyisinizdir.
şükür kızım ilaç sayesinde sarılık illetini atlattı.diğer tahlillerimizin hepsi temiz çıkmıştı zaten.
şimdi tek sorun kızımın uykusu olsada uyumamak için elinden geleni yapıyor.dün saat 14:30 dan gece 12 ye kadar uyumadı.uyumamak içinde sürekli emdi ve çıkarttı.ben böyle inatçı bir bebek görmedim.
bizden haberler bu kadar.fazla uğrayamıyorum buralara.
ınşallah isteyen herkes en kısa zamanda hamile kalır.

geçmiş olsun canım
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kıyamam minik adaşıma inat olur goncalar suzan benimde adım bir sene uyumayan bebekmiş apartmanda allah yardımcın olsun kardeşim:))))))

ayyy cnmm kıyamam çok geçmiş olsunnn kime çekmiş acaba anasına mıkikaydirigubbakcemile3amin cnmmm inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…