Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

arkadaşlar merhaba öle belirti yok die umudunuzu kaybetmeyin ben 5+2 günlük hamileiyim ve hiç belirtim olmadıı ve hala bile hamile oldugum belli deil sadece test pozitif ve adet gecikmesi var o kadar vücüdümda hamilelikle ilgili bi deişim yok yane rahat olun kasmayın yeter inşallah en kısa sürede rabbim isteyen herkese nasip etsinnn

kızlar bende bugün dr gittim yumurtalara baktırmak için yumurta çatlatma iğnesine gerek kalmadan çatlamış çok şükür dr gün aşırı ilişki dedi
dua edin bana

kızlar bende bugün dr gittim yumurtalara baktırmak için yumurta çatlatma iğnesine gerek kalmadan çatlamış çok şükür dr gün aşırı ilişki dedi
dua edin bana

ay cnm bnm çok sevindim...hadi bakalım inşallah...
bol bol çalış lütfen...
bol bol çerez ye....fındık fıstık badem bu tür ye...incir ye ben hep böyle yapmıştım...ve ayaklarını dik havaya...:eek:
napalım böyle taktikleropuyorumnanaktan....

şekerlerim naberrr? bebeğimiz bol şans canımcım...

bende bu ay klomene başladım ammavelakin dr 4 ay klomen kullancaz bu sürede bebek olmaz dedi, ne demek bu ya? bekleme dedi, kafanı rahatlat dedi. çok taktım şimdi bu konuya. çoğul gebelik olabilir dedi bu arada. ayrıca bu hap beni çok terletiyoooo

kızlar bugün aşılamada 9.günüm benim göğüslerim hala çok dolgun ama acısı geçmeye başladı, tutmuyomu acaba çok korkuyorummafoldumben

rüzgar yağmur o meleği verecek olan Rabbim kimse ondan iyi bilemez sen kafana takma haplarını kullan gerisi Allah tan hayırlısı olsun canım..
merseray bi bilgim yok ama işallah tutunur bebişin..

rüzgar yağmur o meleği verecek olan Rabbim kimse ondan iyi bilemez sen kafana takma haplarını kullan gerisi Allah tan hayırlısı olsun canım..

canım çok ttşk ederim doğru sölüon kız o ne bilcek demi? neyse internetten de dr buldum onada sordum bakalım o ne dicek? öptüm cnm mersi..

selam kıslarrrr

Bozo sırf seni merak ettim diye girdim siteye.Doktora gidicektin ya..Neyse hiç kötü bişey yokmuş.Hadi hayırlısı :)5 ayın daha var sana öyle dediyse anormal hiç bişey yok..Süper.Öpüyorum canım.
kızlar herkese selam bu arada...

Bozo sırf seni merak ettim diye girdim siteye.Doktora gidicektin ya..Neyse hiç kötü bişey yokmuş.Hadi hayırlısı :)5 ayın daha var sana öyle dediyse anormal hiç bişey yok..Süper.Öpüyorum canım.
kızlar herkese selam bu arada...

öylede ben korktum dr kist dediğinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü çok kötü oldum ağlıycaktım
sen de durumlar nasıl regli olmamışsındır inşllh

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için. bişey daha sorabilirmiyim kendimi çok yorgun ve bitkin hissediyorum bir-iki gündür tatile girmeden önce yani okuldayken bile böyle hissetmiyodum şimdi kursa gidiyorum ama yorulacak bişey yapmıyorum akşamları hiç bişey yapamıyorum kendimi çok bitkin hissediyorum bu bir belirti olabilimi?

X