Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ama artık aşama o yani dimi
yapmıyolarmış yaa heryerde anestezili falan nerden bulcam yapanı

evet cnm özel yerler yapıyor bnm drum özel bi yerde kendi anestezi druyla yaptı cnm biraz pahalı oluyor ama yapcak bişi ykkkk ooo bn normal yaptıramazdım zaten o aletler o masa korkutmayayımda seni cnmmm ama anestezili hi ç hatırlamıyosun

offf yaaa bende yaptıramam valla yaaaaa amannnnnnnnnnnn

evet ama yaaa baksana sene oluyo be arkadaşım yani daha olumlu olamıyorum artık her ay aynı sonuçlanıyo

sevili yolucam bidahaya bi ton şey sorduk cevaplamadan gitti..... alacağın olsun senin sevil hanım

evet ama yaaa baksana sene oluyo be arkadaşım yani daha olumlu olamıyorum artık her ay aynı sonuçlanıyo

canım eşin filan hiç test filan verdimi?1 senenin sonunda zaten hemen bi dra gidin aman işte cnm Allahım bizi sınıyor sınyor millet nsl pat diye hamile kalıveriyor bide bize bak ama işte kader mi diyeyeim bilmy....yapcak bişi yk:1no2:rabbim ne zaman ol derse o zman olacak cnmmm

doktora gittik 8. ayımda ama eşime bakmadı yaaa 12 yı dolduralım dedi bununda işine geldi tabi doktor öle dedi yaa bekliyo 13. ayı oda ekimde işte ona göre bişi yok ben stres yapıom ondan olmuyo jinokolog mübarek kocam yaa

anladım cnmmmm kocan jinekologmu anlayamadım cnmkaydirigubbakcemile2

yok anacım diil ama kendini öle sanıyo işte sorun bende psikolojimdeymiş demesi:))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…