Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nasıl oliim çalışıyorum işteyim tatil falanda yapamıyorum:KK43:((( başkada bi değişiklik yok valla herşey aynı

gncam iidir sen nasılsın? dr dan geldim kızlar, klomen verdi 3-4 ay bebek fikrini çıkar aklından dedi bakalım hayırlısı

nasıl oliim çalışıyorum işteyim tatil falanda yapamıyorum:KK43:((( başkada bi değişiklik yok valla herşey aynı

yaa tatil zamanı tammm çıkmıycakmısınız tatileturkbayragibnde hala adet olmadım 3 gün geçti bu sabah kahverengi bişiler geldi akabinde ade olurdum ama bazzan öyle olurdu daha bişi yok baktım geldim şimdi:sinifsinif:

çıkamıyorum canım tatile malesef iş kendimizin olunca böle oluyo işte
test yaptınmı esengülüm yaa

çıkamıyorum canım tatile malesef iş kendimizin olunca böle oluyo işte
test yaptınmı esengülüm yaa

hımm anladım cnmmm iyi olurdu aslında bir tatil belki eylülde filan gidersiniz...cnm pazartesi bi test yaptım yapamdımda daha doğrusu idarara batırılandanmış hiç sevmedim ama tek çizgi çıktı bilmyy cnmmm adet olsam 2.aşılama için ilaçlarıma başlıycam ama bişi yk:1no2:

kızlar benim eylülde sene dolacak ve gebe kalamicam biliyorum............. direk rahim filmimi bundan sonraki aşama çok korkuyorum ben ondan.............

bilmiyorum ki canım ya; bebek en geç 4 ay sonra olur dedi. herşeyim temiz allaha şükür kist falan yok haftaya çrş yine çağırdı bugün başladm klomene.

bekle bakalımrüzgarcım bu kadar bekledin bi dört ay daha bekle sıkma canını canım kuşum

X