Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

tabi cnm umut fakirin ekmeği:kedi:sende inş...olmazsınnnnn bekleyelim bakalımkaydirigubbakcemile5

İnş. ama bende aslında olmadığımı biliyorum hiç öyle bir his yok yani..Keşke olmasak..Ben de bu ay eğer olmazsam Bozo gibi dr ye gidicem bakalım.Onunla aynı süredir çalışmalarımız çünkü..hepimiz için hayırlısı.Burdan heberleşcez yine.

yaa bide bnim ilk hamileliğimde ayın sonuna doğru bir sorun varmı diye doktora gitmiştim doktor dediki hiçbir sorun yok dedi dahada 6 ay olmuş 1 sene kadar deneyin tekrar bakarız demişti meğersem ben hamileymişim

slm kızlar,
ben de bekliyorum çok değil bir ay falan oldu korunmayı bırakalı ama beklemek ve belirsizlik kötü bişeymiş.hamilelik belirtileri nedir tam olarak yaa? herkese göre değişiyo mu? bir de erken gebelik belirtileri nedemek ki?
benim bugün çok bacaklarım ve kasıklarım ağrıdı.şu ovulasyon dönemi diye bişi varmış ya hesaplanana göre o tarihin içindeyim hala sizce hamilemiyim dir?

şüpheli ilişkiden sonra 9-12 gün sonra tespit edilebilir.Biraz beklemelisin öğrenmek için :)
Hayırlısı..

şüpheli ilişkiden sonra 9-12 gün sonra tespit edilebilir.Biraz beklemelisin öğrenmek için :)
Hayırlısı..

teşekkür ederim. bunu söylemen iyi oldu Allah herkesin gönlüne göre versin. uzun zamndır bebek bekleyenlere Allah tez zamanda muratlarını versin inşallah.

günaydın kıslar

dr gittim geldim

çok şükür iltihabım yok ama küçük küçük kistlerim varmış :sinifsinif:
dr 5 ay daha korun olmazsa gel dedi folikasit içmeye devam et dedi bide hafta en fazla 3 kere ilişki olucakmış daha fazla olmıycakmış niyeyse anlamadım

günaydın cnm o kistler basit kistlerdir.iltihabın ykmuş ne güzel cnm spermlerin değerleri bakımından haftada 3 aşılama yapmadan öncede 3 3,5 gün perhiz istiyorlar mesela,,,hadi inşallah bu 5 ay içinde kendiliğindne geliverir meleğin:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…