Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım inşallah allahım gönlüne görür verir biraz daha sabıra.s

canlarım dün akşam bi test aldım yaptım ama yapamadım daha doğrusu tek çizgi çıktı ama şöyle idrara batırlıandanmış hiç sevmedim kendisini bn yapmamıştım ondan daha önce ama 1 tek çizgi çıktı bilmy.ki acaba bgn yine alsamda yapsammı Belirtiler de 2 gündür sol ama sol kasığıma acayip kramplar giriyor göğüslerim şiş ama işte gebelik bel.adet bel..aynı gibi ya bilmy ki yaaaaa kafayı yiycem :umursamaz:

canım ne güzel Allahım analı babalı büyütsün inş.yok cnm malesefmafoldumbensenin yine 1 tane var ya bizzz oy oyyyy :gitme:

aynen ya belirsizlik bititriyor insanı amannnnsenağlama

esengülcüm kaç gün geçtiki senin canım yaa inşallah hamişsindir bak şimdi merak ettimfisfisfis

esengülcüm kaç gün geçtiki senin canım yaa inşallah hamişsindir bak şimdi merak ettimfisfisfis

2 gün cnm son 3 4 aydır 30.günde oluyordum birde bn pko için şeker ilacı içiyorum o ilaca başladıktan sonra 30 günde oluyordum yksa öncesinde değişiyordu 30 33 pko vrda bnde senin ilk gebeliğin nasıl olmuştu belirtilerin filan???

Burda biliyorumki herkes seni çok iyi anlıyo canım.ama iki gün geçmiş bence iki gün daha bekle zaten bikaç gün gecikmiş bir adetse bu sırada olursun.Umarım olmazsın ve o zaman bir tane daha test alır yaparsın daha net sonuç verir bence.O da sonuç vermezse ve hala regl olmazsan da kan testi yaptırırsın.Aynı belirtiler olması sahiden insanı yanıltıyor ama seni o kadar ii anlıyorumki benimde bugün olmam lazım ve kasıklarım arada ağrıyor tam adet olcakmışım gibi.Zaten hamilede hissetmiyorum.Umarım sen hamilesindir.ne diyim...

gecmıs olsun canım yaa...benım belırtılerım cok fazla olmadı sadce ben hep kırmızıyı aynı gun aynı saatte olurdum bır gun gecınce hemen anladım 5 ay cok bekledım olmadı . 6. ayda o kadar yogun gectıkı hıc dusunemedım bıle o zaman hamıle kalmısım bır tek göğüslerim çok şişmişti

aaa yk cnm bn zaten biliyorumda olmadığımı umut dünyası işte benimkiii:umursamaz:herşeye haziılıyorum kendimide bekliycem zatennnn artık herşey Allahtan cnm ya bi olsaydı bn aşılama için ilaçlarıma başlıycaktım ama gelmiyorda deli ediyor beni

anladım cnmmm bn zaten bu ay 2.aşılamaya geçicem de gelse ah bi ilaçlarıma başlıycam :kedi::kedi:ay bu kadın olmak valla zor iş gelse bi dert gelmese

Ama umudumuz da olmasa bide burda dertleşmesek napıcaz dimi...Belli olmaz umarım hamilesindir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…