Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

günaydın cnm o kistler basit kistlerdir.iltihabın ykmuş ne güzel cnm spermlerin değerleri bakımından haftada 3 aşılama yapmadan öncede 3 3,5 gün perhiz istiyorlar mesela,,,hadi inşallah bu 5 ay içinde kendiliğindne geliverir meleğin:Saruboceq:

inşllh bende çok sevindim iltihabımın geçmesine de kafam kistlere takıldı nasıl yok etcem ben onları eğer 2 ay daha olmazsa gidicem dr o 5 dedi ama ben giderim yinede

kızlar gunaydın 4 kere ıdrar testı yaptım pozıtıf cıktı ve 2 gun once kan testı yaptırdım 1208 cıktı degerı adetım gun gectı ama hıc belırtım yok acaba hamıle olabılırmıyım.olsam bıle kımyasa hamılelık olabılırmı acba? bana yardımcı olurmusunuz?

inşllh bende çok sevindim iltihabımın geçmesine de kafam kistlere takıldı nasıl yok etcem ben onları eğer 2 ay daha olmazsa gidicem dr o 5 dedi ama ben giderim yinede

cnm drun eğer gerek görseydi doğum kontrol h.verirdi eritmk için demekki gider onlar merak etme sen

ay hastanede kafıyı yiycektim sıra beklerken
birinin 10. senesiymiş birinin 9. senesiymiş anlatıp duruyorlardı ayy çok kötü oldumm ya

hg ukla

ay hastanede kafıyı yiycektim sıra beklerken
birinin 10. senesiymiş birinin 9. senesiymiş anlatıp duruyorlardı ayy çok kötü oldumm ya

hg ukla

yaa neler var canım ya halimize şükretmemiz lazım zamanı ne zamansa o zaman olucak inşallah buarada bn adet olmadım daha sabah kahverengi bişiler geldi ama onun akabinde adetim başlar bakalım bekliyozrzzzkaydirigubbakcemile2

bozocum cnm yeni fark ettimmm evlilik yıl dönümünüzü kutlarım cnm beraber nice sağlıklı huzurlu bebişli yıllara inşallah cnmmmmmma.s.:nazar:

iyiyim canım, ne olsun bildiğin gibi bi değişiklik yok tatlım, dr a da gitmiyorum bayadır bıraktım kendi haline..

X