Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

benim daha 10 gün var kırmızı karta ama ben nedense kendimi hamile hissediyorum :eek:lmaz: biliyorum belki psikolojik ama elimde değil .dün gece acile gittik çünkü bütün gün tuvalete taşındım öldüm yaa meğersem kum döküyormuşum bende diyordum bu karnımdaki şişlik nedir diye idrar tahlili yaptılar filan zaten dökmüşüm kumu o değilde bugünde hala karnım şiş nedir bu yaa

benim daha 10 gün var kırmızı karta ama ben nedense kendimi hamile hissediyorum :eek:lmaz: biliyorum belki psikolojik ama elimde değil .dün gece acile gittik çünkü bütün gün tuvalete taşındım öldüm yaa meğersem kum döküyormuşum bende diyordum bu karnımdaki şişlik nedir diye idrar tahlili yaptılar filan zaten dökmüşüm kumu o değilde bugünde hala karnım şiş nedir bu yaa

ayyy cnm çok geçmiş olsunnn inşallah gelme bu ay kırmızıların:Saruboceq:da hamiş olursunn kaç yıllık evlisinz?

kız esengül test yap madem, belirti felan varmıı? ay sorma bende yarın dr a gidiom yumurtlama takibine başlıoz ya. sudeninannesi hoşgeldin cnm aramızaaa.

Kızlar canım sıkıldı yine geldim :)Pazartesiye kadar yokum demiştim ya bugün tekrar bakim neler konuşuyosunuz diye açtım.Esengülüm adetini 2 gün geçmiş test yapmamışmıydın ?Benimde bugün olmam lazım bakalım?ama kasıklarımda çok azcık sanki olcakmışım gibi ağrı oluyor arada.Olcaksam olim belirsizlik ne kötü dimi :KK43:

ayyy cnm çok geçmiş olsunnn inşallah gelme bu ay kırmızıların:Saruboceq:da hamiş olursunn kaç yıllık evlisinz?

canım yaa aslında benim bir tane kızım var 2 yasında olacak ben şimdi 2 . için uğraşıyorum.kızımada 6 ayın sonunda hamile kaldım şimdiden galiba telaş yapıyorum bilmiyorum neden.başka topikler var ama ben ne bileyim burayı daha sıcak buldum senin varmı:1hug:

X