Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

esengülüm sorma
hiç adetlerim düzensiz olmazdı 7 aya kadar ..

yaa en belirgin özelliğide adet düz.tüğlenme filan vrmı kilon nsl mesela bn ne kadar zayıfım ama şişmanlarda daha etken...bn bu ay içinde adetin 15.günü kontrol için gittiğimde düşünebiliyomusun yumurtam yoktudrum diyorki sende yumurta çk güzel var ama sen zor yumurtluyorsun diyor işte pkodada esas problem bu yumurtlama problemiii bu ay yine 12 sinde adet olmam lazım klomen kullanıp aşılama olcak cnm :umursamaz:

allah allah bak tırstım geçen ay bende geciktim 9 gün acaba öle bişilerin habercisimi aaa vallaha ne dertli başımız var şu kadın milleti olarak bizim

canım son 2 aydır 34 veya 35 oluyor ondan
hayırlısı canım inşallah vardır artık güler yüzün
yok bee anam tam tersi valla ondan çekiyoduk defoldu gitti sonunda işte..... tabi bu arada ne ilişki ne bebek ne yumurtlama kaynadık gene bu ay valla bi rahat bıraksalar olcak belki ama rahat bırakmıyolar ki anacım bizi....

anladım valla bende dr 10 gün gün aşırı ilişki dedi babam yok dün annemlere geçtik mecburen 3 gün ilişki oldu bakalım artık hayırlısı inş o 3 gün yarar bari

benim dostinexin içinde 2 tane var ikiye bölüp 2 haftada bitireceğim..

biraz tüylüyüm kilolu değilim ama bende geç yumurtluyormuşum ..hakkımızda hayırlısı olsun aşılamada şans düşük ..

esra ozaman içmiyim boşuna yaa..

ya mani olmıım lütfen iç belki sana iyi gelir yasmin bile düzeltmedi benimkini bilion dr alttan muayene edince gösterdi sol tarafta 5 tane peş peşe beklio ve minik minik sağdada 5 tane var biri büyümüş diğerleri aynı kalmış ama nolur iç vicdanımı sızlatma

allah allah bak tırstım geçen ay bende geciktim 9 gün acaba öle bişilerin habercisimi aaa vallaha ne dertli başımız var şu kadın milleti olarak bizim

cnm seni korkutmak istemem ama bnmde geçen yıl 8 gün gecikmişti ondan sonra 3 4 gün gecikti pko tanısı kondu ama sende olmayabilir tabi ama kontrollerin ihmal ettirme blki havalarda stresten filanda gecikmiş olabilir bn en geç artık 30 31 günde regl oluyorummm :gitme:

biraz tüylüyüm kilolu değilim ama bende geç yumurtluyormuşum ..hakkımızda hayırlısı olsun aşılamada şans düşük ..

şans düşük biliyorum ama drumuz illa aşılama yapalım aşılamayla olucak diyor bakalım hem tüp b.için 3 aşılama şart ve yaşım tutmuyor o yüzden mecbur aşılama deniycem:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…