Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

gncam vajinal usgde anlaşılır zaten inci kolye gibi dizili kistler oluyor küçük küçük adı üzerinde polikistik over bir çok sayıda kistttt vajinal usgyle baktıysa olsa söylerdi cnmmm sen kafanı takmaopuyorumnanaktan

yok canım gitmedim
izine ayrılıyorum yola çıkmasammı diye düşünüyorum
ankaralılar buradamı toplandı yoksa kaydirigubbakcemile5

kızlar benim kistler laporoskopide göründü muyane ve ultrasonda belli olmadı

baktı kızlar vajinal ultrasonla baktı bide vajinal dobler çektiler bi tek myom çıktı işte okadar

canım öncelikle hg dr eğer alttan muayene ederse yumurtalıkları görür karından muayene ile olsaydı ben çoktan tedavi ettirmiştim

canım ben iki şekildede muayene oluyodum geçen ay eşimde sorun çıkınca bşraz ara verelim dedi onun tedavisi bitene kadar

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey keyfim yerine geldi kalkıp oynamak istiom

oynayıverde kalk hadi amann bn artık pek takmıyorum cnm olursa Allahtan olmazsada napayım valla bn eşimle gayet mutluyum huzurluyum 2 kişi olarak devam ederim yani elden gelen bişi yokk eskisi kadar düşünmüyorum artık relaxımmmmmmmmmmmhihoyyyt

sendemi ankaradasın esra bende yanıyorum da
yok ben uzaktayım tee mardinde
canım ben daha 3 aylık evliyim iki aydır istiyom ama olmadı şuanda doktara gitsem şuanda bana yanıt vermezler engeç 5 ,6 ay sonra gel diyecek biliyom yani

biraz daha sabır ve adetten sonra kesintisiz ilişki ilişkiden sonra 2 yastık popo altına ve 2 saat kalkmama öneririm sana

canım ben daha 3 aylık evliyim iki aydır istiyom ama olmadı şuanda doktara gitsem şuanda bana yanıt vermezler engeç 5 ,6 ay sonra gel diyecek biliyom yani

yapma güzelim yaa daha iki ay çok komik yani dediğin biz nerdeyse hepimiz sene oldu uğraşıyoz yani bide böle hemen doktor falan demeyin bi bekleyin acelen ne 2 ay daha.........

7 gün daha ilişki lazım ama ben annemlerdeyim napıım olmazsa olmasın günler bitmedi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…