Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

baharcanım sende hatta sizde iyiki varsınız ..
saol canımıniçi ....
iyi de canım formülü tam olarak çözemediğin için kafana takıyosun haliyle formülü bilsen ortalıktan sorun falan kalmayacak

formülü yokki bitanem şans aslında Allah istediği zaman oluyo yada olucak ...
işte elinden geleni yapıcan günaşırı ilişki bence yumurtlama günlerinde hergün..hemen kalkmıcan sağlığına dikkat edicen sonrasında beklicen..olucaksa oluyo zaten..

sorun morun yok oldum gitti doktor bişi yok geçirdiğin dönemde etkilemiş olabilir vücudunu dedi kayınpederim evi terketti falan ohoooooooooooooo on gündür manyak olduk bursalarda.........

sorun derken bursayı kast etmiştim ii adet olmak belirsiz beklemekten iyidir offf çokmu çektirio kaynana kayınpedere adam evi terk edio

ceylancım dostinex prolaktin için diane doğum kontrol hapı glıforda şeker ilacı bnde kullanıyorum glucophage bnmki dr günde 2 iç diyorda bn 1 tane içiyrm çünkü acayip dengesizlik yapıyor o ilaççç ee nden verdi dr sana bu ilaçları cnm****

kızlar okuyun dr um en son gittiğimde 2 yastık ve 2 saat uzanın dedi işe yarıo sanırım herkes uygulasın

sorun derken bursayı kast etmiştim ii adet olmak belirsiz beklemekten iyidir offf çokmu çektirio kaynana kayınpedere adam evi terk edio

yok bee anam tam tersi valla ondan çekiyoduk defoldu gitti sonunda işte..... tabi bu arada ne ilişki ne bebek ne yumurtlama kaynadık gene bu ay valla bi rahat bıraksalar olcak belki ama rahat bırakmıyolar ki anacım bizi....

dostinex verdi çünkü prolactin yani süt hormonum 47 ye fırlamış gebeliğe engel..
Plokistik overliymişim adet düzensizliğim için 1 ay doğum knt kullanacağız adetlerin ve hormoların düzelsin diye
Glifor da yine pco için insülin direncini kırmak için verdi.

sende mi pkosun cnm bnde Allahım kolaylık versin

gncam zıp diye çıkmıyor diyorlar ama bence zıp diye çıkıyor ben pco nedir bilmezdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…