Erken hamilelik belirtileri hakkında....

tutkuuuuu beni görmüyorsun canım ya =(((

fortel erken gebelik testini kullanan ya da bilgisi olan var mı ilişkden 7 gün snra kesn sonuç diyolar ama

kaderim uyarın için sağ ol. ben aylardır araştırıyorum. okumadığım şey kalmadı. soğanın kimyasını dahi araştırdım. ve artık doktorların da önerdiği bir kür bu Şifa Allah'tan. hayrolsun...

Gecmis olsun canim rabbim biran once sifa verir insallah

vesdeniz aslında bende duydum bu kürü ama duyduğum diğer şeyide belirtmek istedim ki herkesin aklında olsun.sende sağolasın inşallah Rabbim hiçbirimize aratmasın hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

canım ne gibi belirtilerin var? yani stresten gecikiyo olabilir ama bence bugün yada yarın bi kan testi yaptır

CANIM pazartesini beklemek istiyorum göğüs ağrım var bide arada kasığım canım hafif hafif ağrı değilde farklı bi şey oluyor sonra zaman zaman baş dönmem kalkıp oturunca bide canım değişik değişik bişiler istiyor anlamadım yani ((

kızlar selamm bu zamana kadar sadece 5 kilo almıştım zaten ki 7. ayımdayım.bu diyette iyice zorlamaya başladı beni her gün şeker ölçüyorum düşmüyo, sanırımm hormonlarla alakalı,doktorum zaten zayıfsın,daha da bünyen düşmesin bakalım insilüne başlarız olmadı dedi napim bebeğim için kullanırım onu da ama moraller bozuk tabi sizler naptınız???

Merhaba arkadaşlar, benim son adet tarihim 5 şubat ve yumurtlama dönemim 21 şubat. Bu ay 8 martta adet görmem gerekirdi ancak olmadım. 3 gün gecikti dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Hiçbir adet belirtim yok kasıklarım ara ara ağrıyor ve çok sık idrara çıkıyorum. Normalde adetten 3-4 gün önce göğüs ağrım ve şişkinliğim olurdu gerginlik falan olurdu şişerdim ama şimdi hiçbir belirtim yok göğüslerim gayet normal. Sizce idrar testindeki negatife rağmen kan testini ne zaman yapmalıyım?

canım eğer adetin 3 gün geçti ve hala omadıysan bence hemen bir kan testi yaptırmalısın.forumdaki arkadaşlardan öğrendiğime göre eğer geç döllenme falan olduysa idrarda çıkmayabiliyo..

Canım benimde adetim 9 marttı bende olmadım test yaptım çıkmadı ama ben geç yumurtluyorum bilmiyorum..

canımhep aklımdasın naptı k dıodum
neolur bozma moralını yeterkı ıkınızde ıyı olun kullanırsın napcan
su son 2 ayıda gecırde..
bızde ıyıyız ıkılı taramanın sonucları ıyı geldı...3 hafta sonra tekrr kontrolumuz war bakalım
ıkı haftadan 3 haftaya cıktı kontroller
özlucez ya bebışımızı

evet her bitki her bünyede aynı etkiyi göstermiyor tabii. abartmamak lazım. ben şifa niyetine 2 dönemdir kullanıyorum ve adetim düzene girdi. aminn Rabbim hepimizi hayırla evlat müjdesiyle sevindirsin inşaAllah.

canım sizlerde benim aklımdasınız ama işte moral bozukluğu yoğunluk baya sıktı beni.senin de sevindim taramanın iyi çıkmasına hem de çokkkk.merak etme canım herşey güzel gidecek inşallahh. ben de endokrin,diyetisyen ve doğum doktoru üçlemesinde gidip geliyorum bakalım.
evet hemen özleniyo dimi:)

Canım çok üzüldüm üzme kendini geçmiş olsun bebeğim ya herşey yoluna girer moralini bozma bira zor geçiyodur ama olsun şükret Allaha bebeğîn sağlığı nasıl iyimi onu etkiledimi bu durum şeker hamilelerde çok oluyomş merak etme çevremde çok geçiren bar ama şimdi çok sapasağlam iyler moralini bozma çok öptümm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…