Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Adet gecikmesi dışında yaşadığım tek belirti sabah altı-yedi gibi mide bulantısı ile uyanmaktı ve bulantı beş dakika içinde kendiliğinden geçiyordu sonra tekrar uyuyordum🤭

Çok sevindim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim. Karin guruldamasi yasadiginizda mi kaldınız hamile acaba
😂Çok enteresan dimi bilmiyorum belki belirli değildir bende öyle oldu hatta bı sayfaya da yazmıştım karın gueultusu hamilelik belirtisi olabilir mi diye göğüsler dolgunluk vardı bide regl olcam gün yerleşme kanaması oldu ondan sonra regl geçtikten sonra zaten hamilelik belirtileri belirgin oluyor baya kasıklarda batmalar başlamıştı ayakta çok kalınca ☺️

😂Çok enteresan dimi bilmiyorum belki belirli değildir bende öyle oldu hatta bı sayfaya da yazmıştım karın gueultusu hamilelik belirtisi olabilir mi diye göğüsler dolgunluk vardı bide regl olcam gün yerleşme kanaması oldu ondan sonra regl geçtikten sonra zaten hamilelik belirtileri belirgin oluyor baya kasıklarda batmalar başlamıştı ayakta çok kalınca ☺️

Ay vallahi çok farklı benimde karnım gurul gurul. Karnımda surekli aç. Rabbim ol derse oluyor işte bakalım benim durumum ne olacak çok sevindim sizin adınıza ama cinsiyeti belli oldu mu 🫠🥰

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Bende bu belirtiler yok kasığımda agriyo ara da hafif bı şekilde karın bölgesi ve alt kısımda şişlik var bı de ilişkiye girdiğim zaman arada vajina ağrı oluyo gebelik mi sizce

IMG_6167.jpeg
IMG_6199.jpeg
IMG_6219.jpeg
Selamlar adetime 7 gün kala 6 gün kala 5 gün kala testlerim bunlar. Çok dikkatli bakınca bir hayalet çizgi belli oluyor hepsi 5 dakka içinde çıktı. Kızlar sizce bişeyler olma şansı varmı yoksa testler mi bozuk yoksa ben mi hayal görüyorum yoruldum

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Gebeliğin ilk belirtilerini adet döngü belirtilerinden ayırt etmen çok zor canım. En fazla erken döllenme olmuşsa erken gebelik tersiyle belki anlayabilirsin. Veya akıntı durumuna bak. Akıntı da artma belirtilerden biri. Onun dışında kalanlar hep regl belirtiyle aynı 😣

Kızlar benim adetim gecikti bir gün. İki test aldım bugün ikisinde negatif. Gölge bile yok. Ama göğsümde hafif şişlik bir haftadır var kaşık ağrım yumurtlama gününden beri durmuyor belim çok fena dün yürüyemez haldeydim garip bir akıntım var sulu ve beyaz beraber. Anlayamadım testler negatif çıkınca kan veresimde kalmadı. 4.5 Ağustos yumurtlama günüydü bu günleri değerlendirmiştik. Napayım sizce bekleyeyim mi

Ay vallahi çok farklı benimde karnım gurul gurul. Karnımda surekli aç. Rabbim ol derse oluyor işte bakalım benim durumum ne olacak çok sevindim sizin adınıza ama cinsiyeti belli oldu mu 🫠🥰
bende hamile kaldığımı öğrenmeden önceki 2-3 gün boyunca dünyayı yedim resmen doymuyordum. VBİrde geceleri çok susadığımı hatırlatıyprum en erken belirtim bunlardı bulantı daha yeni başladı.

Kızlar merhaba adetime 3 gün var yumurtlama gününde ve sonrasında ilişki oldu şuan mide bulantısı var hafif bide kasıklarıma arar ara batma oluyor bacak arası falan yürürken ağrıyor bide karnımın altı şiş yani bir şişkinlik var çözemediğim sizler de bundurumlar oldu mu ilk hamileliğimi öğrendiğimde grip gibiydim gecikmemi ona yormuştum şimdi yine gribim acaba mı diyorum 😂 iki gün önce felaket derecede baş ağrım oldu hamilelik de olur mu bilmiyorum yorumlarınız nedir test alıp yapmak için erken diye düşünüyorum 🤔 sizler de durumlar nedir yardımcı olabilir misiniz

bende hamile kaldığımı öğrenmeden önceki 2-3 gün boyunca dünyayı yedim resmen doymuyordum. VBİrde geceleri çok susadığımı hatırlatıyprum en erken belirtim bunlardı bulantı daha yeni başladı.
Dimi
Aynen bende çok su içiyorum adetime 6 gün var bir kaç gün sonra test yapmayı düşünüyorum siz kaçıncı haftadasiniz acaba

Selamün aleyküm kızlar ben 1 Mayıs ta sezeryanla doğum yaptım daha erken diye korunmuyordum ve bu ay adetim 3 gün geccikti ihtimal vermiyordum ama hamile olabilir miyim hiç böyle bişey yasayaniniz oldu mu

Gebeliğin ilk belirtilerini adet döngü belirtilerinden ayırt etmen çok zor canım. En fazla erken döllenme olmuşsa erken gebelik tersiyle belki anlayabilirsin. Veya akıntı durumuna bak. Akıntı da artma belirtilerden biri. Onun dışında kalanlar hep regl belirtiyle aynı 😣
Canım benim aşılama yapılalı 1hafta oldu bel ve bacak ağrısından duramıyorum sizce olmuşmudur kızlar

Selamün aleyküm kızlar ben 1 Mayıs ta sezeryanla doğum yaptım daha erken diye korunmuyordum ve bu ay adetim 3 gün geccikti ihtimal vermiyordum ama hamile olabilir miyim hiç böyle bişey yasayaniniz oldu mu
Daha erken diye korunmuyordum derken :)
Arkadaşım bebeği 40 gunlukken 2.ye hamile olduğunu öğrendi
Süt korumuyor yani

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Benim ilk oğlumda kirpiklerim top top olmuştu. Hatta rimel fln süremedim çok dikkatimi çekmişti ama tabi ondan sebep mi anlamamıştım. Bide Allahım nasıl bir uyku hali sürekli ama 😂

Kızlar Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah.Ben 9 gün geciktim çok sık olmasa da arada gecikir yılda bir kez falan .3 gün gecikmede normal idrar test yaptım negatifti bel sırt ağrısı diş eti yarası ve geceleri üşüme var .erken gebelik test mi yapsam korkuyorum artık negatif görmekten .Bir yıldır istiyoruz

Kızlar Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah.Ben 9 gün geciktim çok sık olmasa da arada gecikir yılda bir kez falan .3 gün gecikmede normal idrar test yaptım negatifti bel sırt ağrısı diş eti yarası ve geceleri üşüme var .erken gebelik test mi yapsam korkuyorum artık negatif görmekten .Bir yıldır istiyoruz
Geçende yazdım belki görmüştürsün ,6 senedir görüyorum negatifi şuan reglimi bekliyorum yine o kadar insan alışıyor artık negatife bu kadar sıkma kendini nasip neyse onu yaşıyoruz probleminiz yoksa eşinle olur elbet

X