Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

merhaba kızlar.hamilelik belirtilerinin herkese göre farklılık göstermesi ve yanıltması konusunda hemfikirim.ama benimde adetime 11 gün var ve 2-3 gün önce göğüslerimde ve göğüs uclarımda acıma başladı.ayrıca arasıra belim ve kasığım ağrıyor.sık idrara çıkıyorum.daha önceden bu belirtileri adet olmama bir kaç gün kala yaşıyordum.yani bunlar adet belirtisi ise çok erken başladı.ama bu ayda ümitlenmek istemiyorum.heray hayal kırıklığı yaşıyorum ve bu beni çok üzüyor.Allah herkese sağlıklı her bir yeri tastamam ve hayırlı evlatlar nasib eylesin dilerim.amin.gönlümüzü ferah tutmak lazım.herkese bol şans.
Bende aynı durumdayım 😒 kızlar banadan yardım edin ovulasyon testi kullanıyorum bu ikinci kullanmışım neyse bu yumurtlama günü aşırı derecede göğüs hassasiyetim başladı ama aşırı yani ilk kez bu kadar şiddetli oluyor bide sol göğüste sanki bi beze oluştu damarlarim falan çıktı şişti kasık ağrılarım oldu normalde pek olmaz afedersiniz gaz oldu adetime 7 gün var şuan aşırı olmasada göğüs hassaiyetim devam ediyor kasık ağrım devam ediyo bu arada sol kasık tarafim sizce hamilelik mi bu belirtileri yasayan oldu mu olduysa gebe kaldi mi lütfen bilgilerinizi paylaşın

Merhaba kızlar ovulasyon testi kullanıyorum bu ikinci kullanmışım neyse bu yumurtlama günü aşırı derecede göğüs hassasiyetim başladı ama aşırı yani ilk kez bu kadar şiddetli oluyor bide sol göğüste sanki bi beze oluştu damarlarim falan çıktı şişti kasık ağrılarım oldu normalde pek olmaz afedersiniz gaz oldu adetime 7 gün var şuan aşırı olmasada göğüs hassaiyetim devam ediyor kasık ağrım devam ediyo bu arada sol kasık tarafim sizce hamilelik mi bu belirtileri yasayan oldu mu olduysa gebe kaldi mi lütfen bilgilerinizi paylaşın

Merhaba hanımlar duphaston kullandım 10 gün boyunca günde iki adet olarak. Dün akşam son hapımı içtim bugün öğlen peçeteye kurulandıgımda şeffaf yumurta akı geldi böyle bi durum yaşayan varmı bu neyin belirtisi ? Bu hafta içerisinde regli olmam gerekiyor hap dün bitti. Regli olunca doktora gidip klomen tedavisine başlayacağım.
Tüm testlerim ve eşimin testlerinde bir sorun yok rahim flimi hsg çektirdim 15 gün önce. Yumurtlama bozukluğu var dedi reglim düzensiz o yüzden duphaston verdi.
Kasıklarım belim ve gögüs uçlarım ağrıyor

Hanımlar ovulasyon testiyle takip yapardim bu ay yapmadım akışına bırakmak istedim o yüzden yumurtlama günümü bilmiyorum düzensiz adet görüyorum ( her ay olurum ama belli bir günü yok) üç gündür felan kasık ağrım var pıt pıt atma hissediyorum alt karnimda ve akıntım var kremsi içinde böyle koyumsu lekeler şeklinde erken gebelik testi yaptım çıkmadı erken mı yapmış oldum yoksa olsa çıkar miydir yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba, merak ettim hamilemiymişsiniz 😇

Bende çocuk istiyorum. Bir kaç belirti 3 gün süren bir lekelenme oldu geçenler de karnım da seyirme daha sonrasında kalp atışı tarzında kasığımda bir atma oldu ben öyle hissettim diyorum açıkçası bir his oldu. Sizde nasıl oldu.
Merhaba, merak ettim sonuç ne oldu sizin 😇 Bende de o pıt pıt his var heyecanlanıyorum 🙏🏻

Kızlar bende kafam karıştı normalde adetlerim düzenli 28 günde bir olurum ara kanama olmaz bu ayda ilk defa dün gece pembemsi akıntıyla karışık baya kanama oldu anlam veremedim reglime 9 gün var

Merhaba hanımlar duphaston kullandım 10 gün boyunca günde iki adet olarak. Dün akşam son hapımı içtim bugün öğlen peçeteye kurulandıgımda şeffaf yumurta akı geldi böyle bi durum yaşayan varmı bu neyin belirtisi ? Bu hafta içerisinde regli olmam gerekiyor hap dün bitti. Regli olunca doktora gidip klomen tedavisine başlayacağım.
Tüm testlerim ve eşimin testlerinde bir sorun yok rahim flimi hsg çektirdim 15 gün önce. Yumurtlama bozukluğu var dedi reglim düzensiz o yüzden duphaston verdi.
Kasıklarım belim ve gögüs uçlarım ağrıyor
Klomeni nasıl kullanıyorsunuz başka ilaç kullanıyor musunuz

Kızlar selam daha önce de yazmıştım bugün reglimden 10 gün geçti test negatif ama benden kahverengi az bir akıntı geldi bugün acaba neden

Kızlar 10 Ağustos yumurtlama günüydü 9 Ağustos doktora gittim çatlamak üzere 3-4 gün ilişki yaşa dedi 6 gündür korunmasız gün aşırı giriyoruz sizce tutar mı
IMG_3162.png

Merhaba, merak ettim sonuç ne oldu sizin 😇 Bende de o pıt pıt his var heyecanlanıyorum 🙏🏻

Erken gebelik testi yaptım heyecandan🥹 ama negatif çıktı şimdi o kasılmaları hissediyorum daha 10 gün falan var reglime bekliyorum sabirsizca

Erken gebelik testi yaptım heyecandan🥹 ama negatif çıktı şimdi o kasılmaları hissediyorum daha 10 gün falan var reglime bekliyorum sabirsizca
Çıkar insallah🙏 benim 11 gün gecikti 4 gun once test yaptım negatif çıktı halla regıl olmdım karnımda dogumdan kalma şişkinlik var ama biraz daha artı emzirdim içinmi gecikiyo hamilemiyim bilmiyorum şuan hamile kalmak istemiyorum adet göremedimdenmi şişlk artı sizce

X