Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar benim adetim gecikti bir gün. İki test aldım bugün ikisinde negatif. Gölge bile yok. Ama göğsümde hafif şişlik bir haftadır var kaşık ağrım yumurtlama gününden beri durmuyor belim çok fena dün yürüyemez haldeydim garip bir akıntım var sulu ve beyaz beraber. Anlayamadım testler negatif çıkınca kan veresimde kalmadı. 4.5 Ağustos yumurtlama günüydü bu günleri değerlendirmiştik. Napayım sizce bekleyeyim mi
Ne yaptınız sonuç bellimi

Kızlar benim adetime 10 gün var sonuç bu çıktı dört gün önce doktor kan istemiş orda da 3.60 çıkmış erken yumurtlamış olabilir miyim adet bittikten hemen sonra sizce gebelik varmıdır

Eklentiler

• IMG_9364.jpeg
    IMG_9364.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 30
Rahim kısmımda ağrı var kasıklarımda çok az sızı var yarın regl günüm yumurtlama günlerimi değerlendirdim , doktor sağ tarafta 1 tane yumurtacık var şansını dene demişti doktora 17 temmuzda gittiğim zaman büyüdümü çatladımı ne oldu bilmiyorum 😒 sizce şansım varmıdır
IMG_4286.png

Rahim kısmımda ağrı var kasıklarımda çok az sızı var yarın regl günüm yumurtlama günlerimi değerlendirdim , doktor sağ tarafta 1 tane yumurtacık var şansını dene demişti doktora 17 temmuzda gittiğim zaman büyüdümü çatladımı ne oldu bilmiyorum 😒 sizce şansım varmıdırEki Görüntüle 3473929
Canım bu uygulamanın adı ne ben de bu
Bu kullanıyordum silmişim adını hatırlayamadım geri

Kızlar One step kaset test yaptım ilk dakikada belirdi acaba yanılma payı var mıdır yani sabah baska bir tane
IMG_3928.jpeg
daha denesem mi halen kabullenemiyorumda soktayım bence yanlıs çıktı diye

Arkadaşlar size sorum var. Kafamı çok kurcalıyor. Öncelikle 30 Ağustos da adet olmam gerekiyordu olmadım. 50 mg eutrox tiroid hapı kullanıyordum TSH 0.8 olunca bıraktım. 15 gündür kullanmıyorum. T3 T4 degerlerim normal. Adet gecikmem ilacı bıraktığım için olabilir mi ? Hiç bir belirtim yok. Test yapmaya da korkuyorum negatif çıkarsa diye😑

Hamilesiniz hayırlı olsun🥰
Tesekkür ederimm 🌸emin olmak için kan tahlili yapmak istedim Almanya da yasıyorum doktoru arayınca 2 test yapın pozitifse ve 6 hafta adet gününüz gecmişse gelin bakalım dedim 26eylüle randevu verdi icim icimi yer o güne kadar

Son düzenleme:
Tesekkür ederimm 🌸emin olmak için kan tahlili yapmak istedim Almanya da yasıyorum doktoru arayınca 2 test yapın pozitifse ve 6 hafta adet gününüz gecmişse gelin bakalım dedim 29 eylüle randevu verdi icim icimi yer o güne kadar
6 hafta geçmesi mi😐 yanlış anlamadım dimi. Adetiniz geçtikten 6 hafta sonra mı gelin dedi😨

Yok bi önceki adet baslangıcından itibaren 4 agustostan itibaren 6 hafta
Haa :)) benim de 30 Ağustos da adet olmam gerekiyordu. Adet olmadım. Test de yapmadım. Hiçbir belirtim de yok. 50 mg tiroid ilacı kullanıyordum değer normale dönünce 15 gün önce bıraktım. Acaba ilacı bıraktım diye mi adetim gecikti diyorum 😐 test yapmaya korkuyorum ya negatif çıkarsa diye.

X