Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Geçende yazdım belki görmüştürsün ,6 senedir görüyorum negatifi şuan reglimi bekliyorum yine o kadar insan alışıyor artık negatife bu kadar sıkma kendini nasip neyse onu yaşıyoruz probleminiz yoksa eşinle olur elbe
Geçende yazdım belki görmüştürsün ,6 senedir görüyorum negatifi şuan reglimi bekliyorum yine o kadar insan alışıyor artık negatife bu kadar sıkma kendini nasip neyse onu yaşıyoruz probleminiz yoksa eşinle olur elbet
Allahım ne zormuş haklısınız .Benim sıkıntım mahallemde eşimin akrabaları var adımı mı attığım yerde görüyorum herkes soruyo eşim destek ben üzülmiyim diye her şeyi yapar ama sorular insanı üzüyo.Bide doğulu olunca herkesin en az üç tane var biz göze batıyoruz

Merhaba arkadaşlar ben sürekli burayı takip ederim ama yeni üye oldum bana yardımcı olurmuşsunuz🙏 ben 7 aylık evliyim ayin 4 de adet oldum 6 gün sürdü ve 4 gün boyunca lekelenmem oldu düzenli adetim var suan kasik ağrısı mide şişkinliği sıcaklık ve halsizlik uyku hali yaşıyorum adetten sonra gebelik olma ihtimalini gördüm ve çok yorgun bitkin haldeyim göğüslerimde sis yok ama sürekli idrara çıkıyorum test yapmadım adetim gecikmesini beklemeden hamile olma şansım varmi lütfen bana cevap yazarmısiniz

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Bugün adet olmam lazımdı ama 3 4 gün önce karnım ağrıdi göğüslerim doldu uçları çok acıyor dokunsam acıyo halsizlik üstümde uyuyorum böyle uykusuzluktan değil ama midem de böyle yanmalar da vardı
geçen ay adettim bir hafta geç oldu doktora gittim kan testi için 0.2 çıkmıştı şimdi hamile olma ihtimali varmı

Merhaba Yeni üye oldum adetimden önce gebelik testi yaptım silik çıktı sonraki gün adet oldum bugün 5.gunum ve iki adet test yaptım biri boş diğeri yine silik çıktı sizce gebelik var mıdır

Eklentiler

• IMG_20240829_141824.jpg
    IMG_20240829_141824.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 57
Arkadaşlar selamlar; adet döngüm 26 benim. Uygulamaya göre adetimden 4 gün geçti. Hala regl olmadım. Bat tarihinde gebelik testi yapmıştım akşam üstü negatifti. Yarın sabah bir test daha yapacağım ama beklenen regl tarihinde test negatif verdiyse bir kaç günde pozitife döner mi bilemedim. Bel ağrım var ama bence valiz yaptığım için. Bir seyahatim olacak kan vermeye gitsem bile sonuç yetişmez bana (yurtdışındayım) 🥹

ben bu hamişlik belirtilerine artık hiç inanmıyorum.bunlar hem kişiden kişiye değişiyor hemde adet belirtilerinin aynısı.bu sitede sayılan ne kadar hamilelik belirtisi varsa her ay yaşıyorum ama tık yok.en iyisimi bu belirtileri takılıp boş boşuna umutlanmamak..
Katılıyorum çoğunun da psikolojik olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarıma sordum regl gecikmesi dışında bir şey hissetmemişler şöyleymiş böyleymiş diyorum 6. 7. Haftada başlayan belirtiler diyorlar bu sayılanlara 😅

Bugün adet olmam gerekiyor. Hiçbir belirtim yok. Adet öncesi sivilcem mutlaka çıkardı. Bu ay çıkmadı. Göğüslerim hassaslasirdi bu ay olmadı. Sadece sıklıkla ateş basıyor. Böyle ter boşalır gibi basıp geçiyor. Bir de 1 haftadan beri tatlı yiyorum.. Bunları da belirtiden saymıyorum. Adetim geçerse beklerim yine. Çünkü 9 aydır deniyorum olmuyor. Bakalım.

Katılıyorum çoğunun da psikolojik olduğunu düşünüyorum. Arkadaşlarıma sordum regl gecikmesi dışında bir şey hissetmemişler şöyleymiş böyleymiş diyorum 6. 7. Haftada başlayan belirtiler diyorlar bu sayılanlara 😅
Aynen valla kimse de öyle elle tutulur şeyler söylemiyor hamilelik yaşamış olanlardan yani 😄 adetim gecikti öyle baktım diyorlar. Ohoo bize elle tutulur belirti lazım haha

Bende aynı durumdayım 😒 kızlar banadan yardım edin ovulasyon testi kullanıyorum bu ikinci kullanmışım neyse bu yumurtlama günü aşırı derecede göğüs hassasiyetim başladı ama aşırı yani ilk kez bu kadar şiddetli oluyor bide sol göğüste sanki bi beze oluştu damarlarim falan çıktı şişti kasık ağrılarım oldu normalde pek olmaz afedersiniz gaz oldu adetime 7 gün var şuan aşırı olmasada göğüs hassaiyetim devam ediyor kasık ağrım devam ediyo bu arada sol kasık tarafim sizce hamilelik mi bu belirtileri yasayan oldu mu olduysa gebe kaldi mi lütfen bilgilerinizi paylaşın
Bende bunları yaşadım artı olarak idrar kokusu değişmesi ve aşırı gaz oldu. Ve kasık ağrım normalde adetten 1-2 gün önce başlar 10 gün önce başlamıştı ve tek taraflı bir kasık ağrısı oluyordu genelde batıyordu. Bacağa vuruyordu bazen . meğer hamileymişim :)

Arkadaşlar merhaba bat 9 Eylül test yaptım negatif erken mi acaba
Daha erken. Ben hamile olduğum halde adete 7 gün kala test yapmıştım kalbim kadar temiz bir test olmuştu😂 5 gün kala yaptım çok çok silik çizgi görmüştüm kan verdim beta 30 çıkmıştı siz düşünün ne kadar silik yani. O yüzden 5 eylül gibi yapmaya başla testi

Aynen valla kimse de öyle elle tutulur şeyler söylemiyor hamilelik yaşamış olanlardan yani 😄 adetim gecikti öyle baktım diyorlar. Ohoo bize elle tutulur belirti lazım haha
Benim belirtilerim çok elle tutulurdu ya. Kimse demesin ki ilk aydan belirti olmaz anlaşılmaz falan çünkü ben gayet iyi anladım çünkü vucudunuzda farklı bir durum olduğunu anlıyorsunuz

Benim belirtilerim çok elle tutulurdu ya. Kimse demesin ki ilk aydan belirti olmaz anlaşılmaz falan çünkü ben gayet iyi anladım çünkü vucudunuzda farklı bir durum olduğunu anlıyorsunuz
Bünyeden bünyeye değişiyo demekki. Benim de reglme 4 gün var ama karnım fena. Normalde bu kadar erken başlamazdı regl ağrıları ama bakalım. Hamilrlik belirtisi mi yoksa normal regl mi anlayacağım birkaç güne 😅 direniyorum test vermemek için

Daha erken. Ben hamile olduğum halde adete 7 gün kala test yapmıştım kalbim kadar temiz bir test olmuştu😂 5 gün kala yaptım çok çok silik çizgi görmüştüm kan verdim beta 30 çıkmıştı siz düşünün ne kadar silik yani. O yüzden 5 eylül gibi yapmaya başla testi
Teşekkürler öyle yapayım ben de 😍

Sat 31 temmuz bat 30 Ağustos. 22 ağustosta peçete sürünce gelen 4 gün süren kahverengi lekelenmem oldu. Hâla adet olmadım. Hiç bir ağrım yok. Yorgunluk ,mide bulantısı yok. Kasik ağrım yok. Tiroid ilacı kullanıyordum 50 mg onu bıraktım. O mu etki etti acaba diyorum. 👀

Merhaba benmde bat 7 eylül neredeyse bir haftadır yapıyorum negatif negatif. Erken bence bu sefer inat ettim bekleyecem adet gününü 🙈
Ben de bir defa yaptım baktım negatif bıraktım öylece 4 yaşında kızım var bu ikinci olacak inşallah olursa

X