Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Çıkar insallah🙏 benim 11 gün gecikti 4 gun once test yaptım negatif çıktı halla regıl olmdım karnımda dogumdan kalma şişkinlik var ama biraz daha artı emzirdim içinmi gecikiyo hamilemiyim bilmiyorum şuan hamile kalmak istemiyorum adet göremedimdenmi şişlk artı sizce
11 gün gecikmesi tabiki de normal değil ama emzirmeden kaynaklı olduğunu pek düşünemedim açıkçası benim bugün batmalar çoğaldı. Umarım gebelik vardır sizde istiyorsanız sizde belirtiler nasıldı peki

(Normal 28 gün döngüsü olan birinin)
Erken gebelik testi Bat tan 5 gün önce doğru sonuç verir mi? Novacheck marka.

11 gün gecikmesi tabiki de normal değil ama emzirmeden kaynaklı olduğunu pek düşünemedim açıkçası benim bugün batmalar çoğaldı. Umarım gebelik vardır sizde istiyorsanız sizde belirtiler nasıldı peki
Yani bi belirti yok şişlikten baska olamdım için cok sitres yapıyorum dogumdan sonra sadece gecen ay adet oldum aca tam düzene girmedimi bilmiyorum

Çıkar insallah🙏 benim 11 gün gecikti 4 gun once test yaptım negatif çıktı halla regıl olmdım karnımda dogumdan kalma şişkinlik var ama biraz daha artı emzirdim içinmi gecikiyo hamilemiyim bilmiyorum şuan hamile kalmak istemiyorum adet göremedimdenmi şişlk artı si
Çıkar insallah🙏 benim 11 gün gecikti 4 gun once test yaptım negatif çıktı halla regıl olmdım karnımda dogumdan kalma şişkinlik var ama biraz daha artı emzirdim içinmi gecikiyo hamilemiyim bilmiyorum şuan hamile kalmak istemiyorum adet göremedimdenmi şişlk artı sizce
Şuan bu yeni doğum yaptıysan normal yaşanması hiç kafana takma ama takibe alman tabiki senin için daha iyi olur

Çok teşekkür ederim hâlâ bir umut var demekki ki bende erken olduğunu düşünüyorum çünkü bugün ile beraber ilişkinin 9. Günü
Test yaptıkça stres olursunuz hemde çok yeni varsa da çıkmaz adetin gecmesini bekleyin boşuna testlere servet yatirmayin hamileyseniz de testlere vereceginiz paraya bı eksiginizi alırsınız

Kızlar merhaba benim regl 12 gün gecikti dün hafif kahverengi lekelenme geldi bugün idrar testi yaptım negatif çıktı sizce testi erken mi yaptım yoksa gebelik olsa çoktan çıkar mıydı

Test yaptıkça stres olursunuz hemde çok yeni varsa da çıkmaz adetin gecmesini bekleyin boşuna testlere servet yatirmayin hamileyseniz de testlere vereceginiz paraya bı eksiginizi alırsınız
Bnimde 12 gün gecikti teste negatif cıktı ama bi turlü adet olamıyorumm beklımı napim bilemedim

Kızlar Allah hepinize nasip etsin hayırlısıyla benim 3 buçuk yaşında kızım var normalde yasemin ile korunuyordum üç ay önce bıraktım eşim korunuyordu bu ay ilk kez denedik yumurtlama günü ve sonrasını değerlendirdik. Bir çok belirtim var ama psikolojik olabilir diye düşünüyorum 🥹 şuan belim felaket ağrıyor bakalım artık yarın adet günüm normalde inşallah olmam Allah ın izniyle🙏

Kızlar adet gecikmemin 2.gunu gebelik testi olmadığından ovulasyon testiyle yaptım böyle çıktı tek belirtim göğüslerde dolgunluk ve hassasiyet bu testlerle öğrenen var mi

Eklentiler

• IMG_4218.jpeg
    IMG_4218.jpeg
    38,8 KB · Görüntüleme: 30
merhaba.Adetim bugünle beraber 6.gün gecikti öncesinde gecikme durumlarını pek yaşamadım antibiyotik kullanımı sonucu en fazla 2-3gün gecikmiştir geçmişte.27-28-29temmuz yüksek gebelik görülen günlerimdi 29temmuz yumurtlama günü.27-28 ve 30temmuzda birliktelik yaşadık ama gebelik olsun diye değil tamamen öyle denk geldi o hafta.sizce bu 6gün gecikme normal mi yoksa bi test yapmalı mıyım yaparsam testte çıkar mı çünkü göğüslerim nerdeyse yarım beden büyüdü ve tam adet olmam gereken gün minicik çok çok açık renk bir kahverengi kanama oldu ,2gündür de sağ kasığımda ağrı var .internetten bakınca direkt gebelik belirtileri olarak çıkıyor.sizce test yapmalı mıyım biraz çekiniyorum açıkçası

Kızlar Allah hepinize nasip etsin hayırlısıyla benim 3 buçuk yaşında kızım var normalde yasemin ile korunuyordum üç ay önce bıraktım eşim korunuyordu bu ay ilk kez denedik yumurtlama günü ve sonrasını değerlendirdik. Bir çok belirtim var ama psikolojik olabilir diye düşünüyorum 🥹 şuan belim felaket ağrıyor bakalım artık yarın adet günüm normalde inşallah olmam Allah ın izniyle🙏
Kızlar mesajlarım resmen bir buçuk iki gün sonra yükleniyor nasıl çözebilirim bu durumu?

merhaba.Adetim bugünle beraber 6.gün gecikti öncesinde gecikme durumlarını pek yaşamadım antibiyotik kullanımı sonucu en fazla 2-3gün gecikmiştir geçmişte.27-28-29temmuz yüksek gebelik görülen günlerimdi 29temmuz yumurtlama günü.27-28 ve 30temmuzda birliktelik yaşadık ama gebelik olsun diye değil tamamen öyle denk geldi o hafta.sizce bu 6gün gecikme normal mi yoksa bi test yapmalı mıyım yaparsam testte çıkar mı çünkü göğüslerim nerdeyse yarım beden büyüdü ve tam adet olmam gereken gün minicik çok çok açık renk bir kahverengi kanama oldu ,2gündür de sağ kasığımda ağrı var .internetten bakınca direkt gebelik belirtileri olarak çıkıyor.sizce test yapmalı mıyım biraz çekiniyorum açıkçası
Bence yapmalısın nasıl dayandınız bu vakte kadar tebrik ederim :) test yaptınız mı veya kan verdiniz mi ?

Hiç öyle bi beklentim yoktu bu aylarda o yüzden test yapmadım sanırım :)yarın kan vermeye gidicem hayırlısı neyse o olur hepimiz için :)

Tam hamilelik belirtileri
Hazır mısınız bilmem ama gebelik var gibi duruyor 😊

X