Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Çok teşekkür ederim hâlâ bir umut var demekki ki bende erken olduğunu düşünüyorum çünkü bugün ile beraber ilişkinin 9. Günü
Test yaptıkça stres olursunuz hemde çok yeni varsa da çıkmaz adetin gecmesini bekleyin boşuna testlere servet yatirmayin hamileyseniz de testlere vereceginiz paraya bı eksiginizi alırsınız

Kızlar merhaba benim regl 12 gün gecikti dün hafif kahverengi lekelenme geldi bugün idrar testi yaptım negatif çıktı sizce testi erken mi yaptım yoksa gebelik olsa çoktan çıkar mıydı

Kızlar merhaba benim regl 12 gün gecikti dün hafif kahverengi lekelenme geldi bugün idrar testi yaptım negatif çıktı sizce testi erken mi yaptım yoksa gebelik olsa çoktan çıkar mıydı
bence olsa 12 gün gecikmede çıkardı isterseniz önce bir kan verin olmazsa söktürücü kullanın.

Test yaptıkça stres olursunuz hemde çok yeni varsa da çıkmaz adetin gecmesini bekleyin boşuna testlere servet yatirmayin hamileyseniz de testlere vereceginiz paraya bı eksiginizi alırsınız
Bnimde 12 gün gecikti teste negatif cıktı ama bi turlü adet olamıyorumm beklımı napim bilemedim

Kızlar Allah hepinize nasip etsin hayırlısıyla benim 3 buçuk yaşında kızım var normalde yasemin ile korunuyordum üç ay önce bıraktım eşim korunuyordu bu ay ilk kez denedik yumurtlama günü ve sonrasını değerlendirdik. Bir çok belirtim var ama psikolojik olabilir diye düşünüyorum şuan belim felaket ağrıyor bakalım artık yarın adet günüm normalde inşallah olmam Allah ın izniyle

Kızlar adet gecikmemin 2.gunu gebelik testi olmadığından ovulasyon testiyle yaptım böyle çıktı tek belirtim göğüslerde dolgunluk ve hassasiyet bu testlerle öğrenen var mi

Eklentiler

• IMG_4218.jpeg
    38,8 KB · Görüntüleme: 31
merhaba.Adetim bugünle beraber 6.gün gecikti öncesinde gecikme durumlarını pek yaşamadım antibiyotik kullanımı sonucu en fazla 2-3gün gecikmiştir geçmişte.27-28-29temmuz yüksek gebelik görülen günlerimdi 29temmuz yumurtlama günü.27-28 ve 30temmuzda birliktelik yaşadık ama gebelik olsun diye değil tamamen öyle denk geldi o hafta.sizce bu 6gün gecikme normal mi yoksa bi test yapmalı mıyım yaparsam testte çıkar mı çünkü göğüslerim nerdeyse yarım beden büyüdü ve tam adet olmam gereken gün minicik çok çok açık renk bir kahverengi kanama oldu ,2gündür de sağ kasığımda ağrı var .internetten bakınca direkt gebelik belirtileri olarak çıkıyor.sizce test yapmalı mıyım biraz çekiniyorum açıkçası

Kızlar mesajlarım resmen bir buçuk iki gün sonra yükleniyor nasıl çözebilirim bu durumu?

Bence yapmalısın nasıl dayandınız bu vakte kadar tebrik ederim :) test yaptınız mı veya kan verdiniz mi ?

Hiç öyle bi beklentim yoktu bu aylarda o yüzden test yapmadım sanırım :)yarın kan vermeye gidicem hayırlısı neyse o olur hepimiz için :)

Tam hamilelik belirtileri
Hazır mısınız bilmem ama gebelik var gibi duruyor

Adet gecikmesi dışında yaşadığım tek belirti sabah altı-yedi gibi mide bulantısı ile uyanmaktı ve bulantı beş dakika içinde kendiliğinden geçiyordu sonra tekrar uyuyordum

Çok sevindim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim. Karin guruldamasi yasadiginizda mi kaldınız hamile acaba
Çok enteresan dimi bilmiyorum belki belirli değildir bende öyle oldu hatta bı sayfaya da yazmıştım karın gueultusu hamilelik belirtisi olabilir mi diye göğüsler dolgunluk vardı bide regl olcam gün yerleşme kanaması oldu ondan sonra regl geçtikten sonra zaten hamilelik belirtileri belirgin oluyor baya kasıklarda batmalar başlamıştı ayakta çok kalınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…