Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar gidip erken gebelik testide aldım oda bu şekilde çıktı hiçbirşey anlamadım

Eklentiler

• 7777CE96-B31F-460F-B949-308E0A2F642A.jpeg
    7777CE96-B31F-460F-B949-308E0A2F642A.jpeg
    129,4 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_1121.jpeg
    IMG_1121.jpeg
    166,5 KB · Görüntüleme: 26
Arkadaşlar merhabalar tam yumurtlama günümde ve öncesinde ilişki yaşadım eğer yumurtalamadan önce olduysa 2 hafta sonra olduysa 1 hafta olmuş hafta olması gerekiyor neredeyse ve adet olacakmış gibi ağrım var ama adetime 1 hafta var en az göğüs ucumda şiddetli ağrı vardı o geçti ama hassasiyetlik var baş ağrısı gece uykusuzluğu duygu değişimlerini yaşadım yerleşme kanaması ve mide bulantısı yaşamadım hamile olabilir miyim ?
Ben adet gecikmesi ile birlikte yerleşme kanaması ve mide bulantısı yaşamıştım öncesinde hiçbir belirti yaşamadım. Ama bu kişiden kişiye değişebilir tabiki🥰 regl zamanınız gelince test yapın isterseniz. Bazen erken yapılan testler yanıltıcı olabiliyor çünkü. Umarım hamilesinizdir 😍

Ben adet gecikmesi ile birlikte yerleşme kanaması ve mide bulantısı yaşamıştım öncesinde hiçbir belirti yaşamadım. Ama bu kişiden kişiye değişebilir tabiki🥰 regl zamanınız gelince test yapın isterseniz. Bazen erken yapılan testler yanıltıcı olabiliyor çünkü. Umarım hamilesinizdir 😍

Eklentiler

• IMG_9578.jpeg
    IMG_9578.jpeg
    47,9 KB · Görüntüleme: 27
Bugün test yaptım ama ilk t olan kısım gözüktü sonra da C kısım ama C olan kısım yarım saat 1 saat sonra gözüktü sanırım yeteri sıvı alımı olmadı gebelik olunca genelde buna benzer bişey mi oluyor yoksa testi tekrar mı yapmam gerekiyor yanlış mı yaptım acaba ? Bu arada umarım öyledir çok istiyoruz hayırlısı olur inşallah 🌸

Bugün test yaptım ama ilk t olan kısım gözüktü sonra da C kısım ama C olan kısım yarım saat 1 saat sonra gözüktü sanırım yeteri sıvı alımı olmadı gebelik olunca genelde buna benzer bişey mi oluyor yoksa testi tekrar mı yapmam gerekiyor yanlış mı yaptım acaba ? Bu arada umarım öyledir çok istiyoruz hayırlısı olur inşallah 🌸
Gebelik varsa çift çizgi olması gerekiyor. Gebelik yoksa tek çizgi. Hiç çizgi yoksa test hatalı yapılmış demektir. Tekrar test yapmalısınız 😍

sağlık ocağında ki kan bir sonra ki gün çıkıyor e-nabızdan kontrol edebilirsiniz 😊
Öyle mi bizzat sordum bana cuma çıkar dedi ama ben durmadan e nabızdan bakınoyorum 🙏 hayırlısıyla gebeysem bütün belirtileri yazıcam kızlar bu kadar belirtiye gebedeğilsem de zaten kafayı üşütmüşüm demektir 😂

Öyle mi bizzat sordum bana cuma çıkar dedi ama ben durmadan e nabızdan bakınoyorum 🙏 hayırlısıyla gebeysem bütün belirtileri yazıcam kızlar bu kadar belirtiye gebedeğilsem de zaten kafayı üşütmüşüm demektir 😂
ben verdim 😅 örneğin bugün sabah verince yarın saat 11 gibi sonucu çıkmıştı. rabbim gönlünüze göre versin 🌸

ben verdim 😅 örneğin bugün sabah verince yarın saat 11 gibi sonucu çıkmıştı. rabbim gönlünüze göre versin 🌸
Amiiiin 🙏 çok teşekkür ederim. Eşime regl olduğumu söyledim sonuca göre sürpriz yapacağım Allah nasip ederse 🙏❤️

Amiiiin🙏 ben eşime regl oldum dedim Allah on izniyle yarın sonuç pozitif olursa sürpriz yapacağım 🙏

Kızlaaar sad:19 Ağustos bat:17 Eylül adetim gelmedi. Dört gün önce erken gebelik testi yaptım net negatifti. Ama çok belirtilerim vardı. Bugün test yaptım normal kaset test çünkü ümidim yoktu. İkinci çizgi silik çıktı 🥹 çok sevinmekte istemiyorum ama içim içime sığmıyor. Bakar mısınız
Çok bariz çıkmış hemen kan verin içiniz rahatlar .dileyen herkese nasip olsun.

reglime daha 10 gün var fakat sol kasık batması, göğüs hassasiyeti, hafif pembe kanama(1 gün sürdü) ateş basmaları var. dün beta hcg negatif çıktı. planlı bir şey değildi bu arada beklentim yoktu yani. bu durumu yaşayıp sonradan hamile olduğunu öğrenen oldu mu? teşekkürler şimdiden
Benim regl e 12 gün kala kahverengi pembe arası lekelenmem oldu 2 gün sürdü erken regl oluyorum sandım test yapmak aklıma gelmedi yaklasik 10 gün sonrada siddetli sol kasik agrisi yasadim öksürünce bile agiriyodu üsüttüm falan sandim sonra farklilik olarak görünce test yaptim

X