Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba, merak ettim hamilemiymişsiniz

Merhaba, merak ettim sonuç ne oldu sizin Bende de o pıt pıt his var heyecanlanıyorum

Kızlar bende kafam karıştı normalde adetlerim düzenli 28 günde bir olurum ara kanama olmaz bu ayda ilk defa dün gece pembemsi akıntıyla karışık baya kanama oldu anlam veremedim reglime 9 gün var

Klomeni nasıl kullanıyorsunuz başka ilaç kullanıyor musunuz

Kızlar selam daha önce de yazmıştım bugün reglimden 10 gün geçti test negatif ama benden kahverengi az bir akıntı geldi bugün acaba neden

Kızlar 10 Ağustos yumurtlama günüydü 9 Ağustos doktora gittim çatlamak üzere 3-4 gün ilişki yaşa dedi 6 gündür korunmasız gün aşırı giriyoruz sizce tutar mı

Merhaba, merak ettim sonuç ne oldu sizin Bende de o pıt pıt his var heyecanlanıyorum

Erken gebelik testi yaptım heyecandan ama negatif çıktı şimdi o kasılmaları hissediyorum daha 10 gün falan var reglime bekliyorum sabirsizca

Erken gebelik testi yaptım heyecandan ama negatif çıktı şimdi o kasılmaları hissediyorum daha 10 gün falan var reglime bekliyorum sabirsizca
Çıkar insallah benim 11 gün gecikti 4 gun once test yaptım negatif çıktı halla regıl olmdım karnımda dogumdan kalma şişkinlik var ama biraz daha artı emzirdim içinmi gecikiyo hamilemiyim bilmiyorum şuan hamile kalmak istemiyorum adet göremedimdenmi şişlk artı sizce

11 gün gecikmesi tabiki de normal değil ama emzirmeden kaynaklı olduğunu pek düşünemedim açıkçası benim bugün batmalar çoğaldı. Umarım gebelik vardır sizde istiyorsanız sizde belirtiler nasıldı peki

(Normal 28 gün döngüsü olan birinin)
Erken gebelik testi Bat tan 5 gün önce doğru sonuç verir mi? Novacheck marka.

Yani bi belirti yok şişlikten baska olamdım için cok sitres yapıyorum dogumdan sonra sadece gecen ay adet oldum aca tam düzene girmedimi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…