Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ay aynı durumdayız uygulamaya göre 17 agustos diyor adetime. Ama yumurtma günün ertesi gündü sanırım göğüs agrısı başladı ve 4-5 gündür de karnım ara ara agrıyor ve vucut ısım 36,9 ile 37lerde. Hamile kalmamın cok zor oldugu söylendi ve tüp bebege yönlendirildim. Umudum yok muhtemelen erken regl olacagım ama yine de umutlanıyor işte insan
Merhaba canım Allah'tan ümit kesilmez benim dongum değişti ilaçlardan dolayı 18 veya 19 Ağustos'ta adet olacagim galiba benim de yumurtlamam olduktan beş gün sonra adet sancisi başladı iki gündür yok acaba yerleşme ağrısı miydi diyorum bı de bu ay normalden fazla ateş basması oldu çok terliyorum sosyal aliskanliklarimdan vazgeçtim günlerdir

Kızlar test yaptım3 saat içerisinde
hiç bısey cıkmdı sabah teste baktımda silik çizgı olusmus cok az sızce hamilemiyimdir

Benimde bu ay çok umudum vardı. Tüm belirtileri yaşadım ama üstüne 2 gün erken regl oldum. Yoruldum psikolojik olarak , burda hangi yorumu okudum hepsini hissettim günler öncesinde 8-9 gün boyunca. O yüzden biraz ara vermek dinlenmek istiyorum. Allah’a emanet olun, isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler nasip olsun, kimsenin kucağı boş kalmasın 🙏🏻🌺

Benimde bu ay çok umudum vardı. Tüm belirtileri yaşadım ama üstüne 2 gün erken regl oldum. Yoruldum psikolojik olarak , burda hangi yorumu okudum hepsini hissettim günler öncesinde 8-9 gün boyunca. O yüzden biraz ara vermek dinlenmek istiyorum. Allah’a emanet olun, isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı bebişler nasip olsun, kimsenin kucağı boş kalmasın 🙏🏻🌺
En kısa zamanda kalırsn inşallah

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım yeni evliyim evliyim 30 yaşındayım 3 aydır korunmuyoruz eşimle son 2 aydır günlere dikkat etmedim fakat bu ay dikkat ettim perşembe yada cumartesi yumurtalama günüm dün sol yumurtalıgım inanılmaz bir agrı oldu reglime 10 gün var tam bu agrı neden olur bilginiz varmı ve bel agrımda çok oldu sadece birgün sürdü

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
Bende sadece sol kasıkta çok az ağrı var , çokta yemek yemiyorum zayıf bı insanım karnımın alt tarafında biraz şişlik var belirti mi sizce

Adet başlangıcından 8. Günde hormon testi yaptı endokrin doktoru , değerlerimi yorumlayabilirmisiniz? Merak ediyorum
Amh 1.84 (önceki testimdeydi bu teste yapmamışlar)
Testosteron 1.4
Lh 5.18
Fsh 5.39
Tsh 1.1
şuanda 12. Gündeyim sol kasığımda hafif sızı var nedeni yumurtaların sol tarafta oluşmasındamı acaba?

Adet başlangıcından 8. Günde hormon testi yaptı endokrin doktoru , değerlerimi yorumlayabilirmisiniz? Merak ediyorum
Amh 1.84 (önceki testimdeydi bu teste yapmamışlar)
Testosteron 1.4
Lh 5.18
Fsh 5.39
Tsh 1.1
şuanda 12. Gündeyim sol kasığımda hafif sızı var nedeni yumurtaların sol tarafta oluşmasındamı acaba?
Estradiol 40

Kızlar merhaba benim reglm dokuz gün gecikti dün sekizinci günümdü sabah idrar testi yaptım negatifti dün akşama doğru da kan testi verdim o da negatifti betam <1.20 sizce yükselir mi sonradan test falan yapayım mı tekrardan

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım yeni evliyim evliyim 30 yaşındayım 3 aydır korunmuyoruz eşimle son 2 aydır günlere dikkat etmedim fakat bu ay dikkat ettim perşembe yada cumartesi yumurtalama günüm dün sol yumurtalıgım inanılmaz bir agrı oldu reglime 10 gün var tam bu agrı neden olur bilginiz varmı ve bel agrımda çok oldu sadece birgün sürdü

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Kızlar regılm 8 gün geciktı test yaptım negatif çıktı ama karnında şişlik var regıl olcagım içinmidir napmalıyım

Kızlar merhabalar öncelikle. Son adet tarihim 20 temmuz. Gelecek adet tarihim 17 Ağustos adetim hep düzenlidir.4-5 ogustos yumurtlamayı değerlendirdik eşim bugün test getirmiş yaptık tek çizgi sizce çok erken mi yoksa net bi şekilde yol diyebilir miyiz üzüldüm ne yaşan söyleyim aşırı bel kasık ağrım var yorgunluk uyku hat safhada 🙏 cevaplarınızı bekliyorum

Kızlar merhaba benim reglm dokuz gün gecikti dün sekizinci günümdü sabah idrar testi yaptım negatifti dün akşama doğru da kan testi verdim o da negatifti betam <1.20 sizce yükselir mi sonradan test falan yapayım mı tekrardan
1.20 den dusuk ve regliniz 9 gün gecikmiş üzmek istemem ama yok 🤷 inşallah tez zamanda bebeğiniz olur 🙏

Kızlar merhabalar öncelikle. Son adet tarihim 20 temmuz. Gelecek adet tarihim 17 Ağustos adetim hep düzenlidir.4-5 ogustos yumurtlamayı değerlendirdik eşim bugün test getirmiş yaptık tek çizgi sizce çok erken mi yoksa net bi şekilde yol diyebilir miyiz üzüldüm ne yaşan söyleyim aşırı bel kasık ağrım var yorgunluk uyku hat safhada 🙏 cevaplarınızı bekliyorum
Çok erken yapmışsınız testi Dr lar geç döllenme ihtimaline karşı 10 gün gecikme ile test yapın diyor daha adet tarihiniz var gebe olabilirsiniz de olmayabilirsinizde henüz erken

Çok erken yapmışsınız testi Dr lar geç döllenme ihtimaline karşı 10 gün gecikme ile test yapın diyor daha adet tarihiniz var gebe olabilirsiniz de olmayabilirsinizde henüz erken
Çok teşekkür ederim hâlâ bir umut var demekki ki bende erken olduğunu düşünüyorum çünkü bugün ile beraber ilişkinin 9. Günü

X